audi-and-VW

ABT i Mobil 1™ Partnerzy w osiągach

Najnowsze samochody marki Audi i Volkswagen wymagają najwyższej klasy środków smarnych

Dzięki bogatej wspólnej historii obie firmy stanowią doskonałych partnerów i właśnie dlatego ABT zaleca olej Mobil 1 we wszystkich swoich samochodach wyczynowych.

ABT zaleca Mobil 1.

Co to jest ABT?

ABT Sportsline to wiodąca światowa firma tuningowa marek Audi i Volkswagen specjalizująca się w technologii silnika, aerodynamice, sportowych kołach, układach wydechowych, zawieszeniu oraz hamulcach. Firma ABT, zapewniająca rozwiązania najnowszej generacji, daje silnikom nowy wymiar w zakresie mocy i trwałości.

Dlaczego ABT stosuje i zaleca olej Mobil 1?

Większość sukcesów Mobil 1 wywodzi się z technicznej współpracy z głównymi producentami samochodowymi, takimi jak Audi i Volkswagen, którzy nieustannie potrzebują najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie syntetycznych środków smarnych. Ich potrzeby sprawiają, że Mobil 1 dotrzymuje kroku nieustannie rozwijającemu się rynkowi środków smarnych, dzięki rygorystycznym testom. Właśnie dlatego:

Wszystkie samochody Audi i Volkswagen tuningowane w autoryzowanych warsztatach ABT są serwisowane przy użyciu Mobil 1 Firma ABT poleca swoim klientom olej Mobil 1

Audi VW 504 00/Audi VW 507 00

Mobil 1 ESP 5W-30 to całkowicie syntetyczny olej niskopopiołowy zatwierdzony przez firmy Audi i Volkswagen jako odpowiedni dla pojazdów z silnikiem benzynowym wymagających specyfikacji Audi VW 504 00 oraz pojazdów z silnikiem wysokoprężnym wymagających specyfikacji Audi VW 507 00.

Olej Audi VW 502 00 i olej Audi VW 505 00

W pełni syntetyczny olej Mobil 1 FS 0W-40 został zatwierdzony przez firmę Audi jako odpowiedni dla pojazdów z silnikiem benzynowym wymagających specyfikacji Audi VW 502 00 oraz pojazdów z silnikiem wysokoprężnym wymagających specyfikacji Audi VW 505 00.

 • oils-and-porsche

  Porsche i Mobil 1™ – Partnerzy Wydajności

  Porsche i Mobil 1™ są partnerami od 1996 roku i od tego czasu powstało ponad milion silników Porsche o doskonałych osiągach.

  Dowiedz się więcej
 • bentley

  Bentley Motors i Mobil 1™

  Przekonaj się, jak Mobil 1™ oraz Bentley Motors współpracują ze sobą od ponad dekady w celu zapewnienia niezawodnego działania.

  Dowiedz się więcej
 • racing-car-on-track

  Mobil 1™ w sportach motorowych

  Mobil 1™ aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie – od amatorskich poprzez wyścigi samochodów wyczynowych po NASCAR® oraz od WRC do będącej ukoronowaniem sportów motorowych Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Esso Station

  Gdzie kupić

  Produkty Mobil™ dostępne są w sprzedaży w wielu miejscach. Poznaj niektóre z podanych poniżej.

  Dowiedz się więcej