mechanics-under

Właściciel warsztatu

Aktualne trendy branżowe świadczą o tym, że kierowcy zarówno samochodów dostawczych, jak i osobowych, korzystają z nich przez dłuższy czas. Wiedzą oni, jak ważne są planowe przeglądy i czynności serwisowe, aby zwiększyć żywotność pojazdu, ograniczyć koszty i utrzymać maksymalną wydajność na drodze.

Zmieniająca się sytuacja na rynku powoduje wzrost popytu na części zamienne i serwisowanie, co daje właścicielom warsztatów nowe możliwości rozwoju i opcje zarobku. Innym skutkiem są większa konkurencja, wyższe wymagania klientów dotyczące szybszej realizacji wymian oleju, napraw i serwisowania. Ponadto właściciele warsztatów i mechanicy muszą dbać o to, aby każda obsługa serwisowa, naprawa czy wymiana oleju spełniała oczekiwane przez klientów, wysokie standardy jakości.

Rozumiemy, że jako właściciel warsztatu masz dzień pełen zajęć: spotkania z klientami, diagnozowanie usterek, nadzorowanie pracy zespołu mechaników, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie firmy, przez co znalezienie czasu na stawienie czoła nowym wyzwaniom w branży może być trudne.

Niezależnie od tego, czy Twoimi klientami są kierownicy flot, kierowcy samochodów ciężarowych i samochodów dostawczych czy właściciele samochodów osobowych, dzięki programom Mobil™ możesz dołączyć do sieci, która pomoże Ci zmierzyć się ze współczesnymi wyzwaniami oraz pozwoli oferować klientom wysokiej jakości produkty znanych marek. Dodatkowo zyskasz możliwość zdobycia przewagi nad konkurencją i lojalności klientów poprzez oferowanie im niespotykanej jakości.

Odkryj programy Mobil™:

 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • super-6-pack-range

  Oleje Mobil Super

  Mobil Super to rodzina olejów silnikowych do samochodów osobowych, które zapewniają różne poziomy ochrony dostosowane do warunków, z którymi styka się użytkownik — dzięki nim można jeździć bez żadnych obaw.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej