Zwiększenie produktywności dla branży tworzyw sztucznych

Zwiększenie produktywności dla branży tworzyw sztucznych

Rozwiązania i usługi dla przemysłu tworzyw sztucznych 


Współczesny świat nie potrafi obejść się bez produktów z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy produkcja obejmuje elementy z tworzyw sztucznych przeznaczone dla branży opakowań, motoryzacyjnej, budowlanej, elektroniki użytkowej czy innego segmentu, producenci oczekują, że ich urządzenia będą produkowały wysokiej jakości części i produkty, partia po partii, niezależnie od tego, czy produkcja obejmuje długie serie, czy krótkie niestandardowe partie części. 

Przemysłowe środki smarne Mobil™ od dawna cieszą się powodzeniem w branży tworzyw sztucznych. Nasza gama olejów hydraulicznych i przekładniowych oraz olejów do sprężarek została opracowana, aby pomóc w utrzymaniu wydajnej pracy urządzeń i pomóc stać się konkurencyjnym na rynku. Są one dokładnie przetestowane przed wprowadzeniem na rynek i posiadają liczne aprobaty producentów urządzeń.  

Oferujemy nie tylko szeroką gamę środków smarnych do maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych - w tym najnowocześniejszych olejów hydraulicznych – ale również szereg programów analiz wspieranych przez nasz zespół inżynierów oraz przedstawicieli Autoryzowanych Dystrybutorów. Przemysłowe środki smarne Mobil™ i nasze programy wsparcia mają na celu pomoc w utrzymaniu produktywności firmy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.  

Znamy branżę tworzyw sztucznych. Pozwól nam pomóc w pełni wykorzystać możliwości i zapewnić optymalne działanie.

Produkty

Układy hydrauliczne

 • Mobil DTE 10 Excel™ seria

  Seria DTE 10 Excel™ to wysokiej jakości oleje hydrauliczne o właściwościach przeciwzużyciowych, przeznaczone w szczególności do wysokociśnieniowych systemów hydraulicznych wykorzystywanych w nowoczesnym sprzęcie przemysłowym i transportowym; przyczyniają się do poprawy wydajności oraz pomagają zmniejszyć zużycie energii.

  Dowiedz się więcej
 • Mobil DTE™ 20 Ultra seria

  Oleje serii Mobil DTE™ 20 Ultra to wysokiej jakości oleje hydrauliczne o właściwościach przeciwzużyciowych i wydłużonej trwałości eksploatacyjnej. To połączenie  wysokojakościowych olejów bazowych i specjalnych dodatków uszlachetniających, z myślą o zastosowaniu w szerokim zakresie aplikacji.

  Dowiedz się więcej
 • Nuto H™ seria

  Nuto™ H seria to oleje przeznaczone do układów hydraulicznych w stacjonarnych urządzeniach przemysłowych i samojezdnych maszynach pracujących w różnych warunkach eksploatacyjnych, które wymagają stosowania olejów z dodatkami przeciwzużyciowymi. 

  Dowiedz się więcej

Oleje do sprężarek powietrza

 • Mobil SHC™ Rarus seria

  Mobil SHC™ Rarus to seria najwyższej jakości olejów do sprężarek powietrza do smarowania sprężarek śrubowych i łopatkowych pracujących w trudnych warunkach, tj. praca przy wysokich końcowych temperaturach sprężania lub tam, gdzie pożądane są wydłużone okresy pomiędzy wymianami oleju.

  Dowiedz się więcej
 • Mobil Rarus™ 400 seria

  Mobil Rarus™ 400 to seria wysokiej jakości bezpopiołowych olejów do sprężarek powietrza, w tym do układów sprężarek śrubowych z przekładnią i łożyskami oraz do sprężarek tłokowych. Zaprojektowany, aby spełnić rygorystyczne wymagania głównych producentów sprzętu.

  Dowiedz się więcej

Smary

 • Mobil SHC Polyrex™ seria

  Seria Mobil SHC Polyrex™  to syntetyczne smary polimocznikowe opracowane specjalnie w celu poprawy wydajności urządzeń poprzez rozwiązanie problemów ze skutecznym smarowaniem wysokotemperaturowym zarówno w zastosowaniach przemysłowych. Smary posiadają certyfikat NSF H1.

  Dowiedz się więcej
 • Mobilith SHC™

  Mobilith SHC™ to seria smarów plastycznych o wyjątkowej jakości zaprojektowanych do szerokiej gamy zastosowań w ekstremalnych temperaturach. Zapewniają zwiększoną ochronę i żywotność łożysk, pracę w szerokim zakresie temperatur oraz możliwość zwiększenia intensywności pracy, wydajności mechanicznej oraz oszczędność energii.

  Dowiedz się więcej
 • Mobilgrease XHP™ 220 seria

  Seria Mobilgrease XHP™ 220 to smary zagęszczone kompleksem litowym, o wydłużonym działaniu, mającymi szereg zastosowań i przeznaczonymi do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych: w podwyższonych temperaturach, w obecności wody, w warunkach obciążeń udarowych i przy wydłużonych okresach pomiędzy kolejnymi przesmarowaniami. 

  Dowiedz się więcej
 • Mobilux EP seria

  Mobilux™ EP seria to seria uniwersalnych smarów przemysłowych które zapewniają ochronę przed zużyciem, rdzą i korozją oraz są odporne na wymywanie wodą.  Dostępne w klasach NLGI od 00 do 3. Mobilux™ EP 2 i 3 to smary plastyczne ogólnego przeznaczenia.

  Dowiedz się więcej

Oleje przykładniowe i oleje do prowadnic

 • Mobil SHC™ Gear seria

  Mobil SHC™ Gear to seria syntetycznych olejów przekładniowych, które zalecane są do zamkniętych przekładni przemysłowych o zębach stalowych o różnej geometrii styku - przekładni z kołami zębatymi prostymi, śrubowymi i stożkowymi oraz w mechanizmach podatnych na mikrowżery (micro pitting): w wysoko obciążonych skrzyniach biegów z hartowanymi powierzchniowo zębami przekładni.

 • Mobil SHC™ 600 seria

  Mobil SHC™ 600 to seria doskonałej jakości olejów przekładniowych i łożyskowych zapewniające doskonałą ochronę urządzeń, trwałości oleju i bezawaryjną pracę, co przyczynia się do zwiększenia produktywności zakładu. Oleje doskonale sprawdzają się w wielu różnych urządzeniach, m.in. przy rozwiązywaniu problemów z wysokimi temperaturami.

 • Mobil Vactra Oil™ seria

  Seria Mobil Vactra™ Oil to wysokiej jakości oleje do prowadnic ślizgowych zaprojektowane specjalnie, aby spełniały wymagania precyzyjnych obrabiarek co do dokładności oddzielania od chłodziw obróbkowych na bazie wody.

Potwierdzenia osiągniętych korzyści

Usługi Mobil Servˢᴹ

Zagadnienia techniczne

Przemysłowe środki smarne według zastosowań

Produkty według zastosowań

Oferujemy wysokiej jakości środki smarne, od olejów syntetycznych po mineralne i doskonałej jakości smary, od olejów hydraulicznych po oleje do sprężarek, oleje i smary do łożysk, itd. Nasze produkty spełniają potrzeby nowoczesnego przemysłu. 

Usługi Mobil Serv

Usługi Mobil Serv℠

Jako eksperci w dziedzinie smarowania od ponad 150 lat, obecnie oferujemy usługi Mobil Serv℠, które zapewniają innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania i pełen zakres usług technicznych związanych ze smarowaniem, takie jak na przykład analiza oleju lub inspekcja silnika.