Gama produktów Mobil 1, Mobil Super i Delvac

Oferta handlowa Mobil™

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem warsztatu, mechanikiem, sprzedawcą detalicznym, menadżerem floty, dealerem samochodów czy prowadzisz sklep z częściami samochodowymi, jesteśmy tutaj, aby wspierać Ciebie, Twoją firmę i Twoich klientów. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, a także wyprzedzamy trendy, aby stale udoskonalać naszą ofertę produktów i usług. Zawsze staramy się sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku motoryzacyjnego. Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom i partnerom pomyślnego długoterminowego rozwoju i wzrostu rentowności.
Kobiety dają sobie kluczyki do samochodu

Przemysł motoryzacyjny zmienia się szybciej niż kiedykolwiek

Przemysł motoryzacyjny przechodzi bezprecedensowe przemiany – zaczynając od długiego posiadania samochodów, przez samochody „connected” i autonomiczne, mobilność dzieloną, wzrost popularności pojazdów elektrycznych i wahania cen paliw. Dziś, ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, aby wiedzieć, że współpracujesz z partnerem, który rozumie zarówno możliwości jakie daje jutro, jak i wyzwania, przed którymi stoisz dzisiaj.

Poza tymi zmianami, oczekiwania konsumentów pozostają wysokie. Konsumenci oczekują szybkiej obsługi i wygody przed, w trakcie i po obsłudze lub zakupie.

 • Asortyment produktów Mobil 1, Mobil Super i Delvac

  Nasza oferta produktów Mobil™

  Pracujemy niestrudzenie przy tworzeniu nowych produktów, które przewyższają najnowsze standardy branżowe i producentów. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktową i dowiedz się w ajki sposób może Ci pomóc w rozwoju Twojej firmy.

 • 2 osoby jadące w stronę słońca

  Oleje silnikowe Mobil 1™

  Nasza zaawansowana oferta syntetycznych olejów silnikowych pomaga zapewnić wyjątkową ochronę silnika przed zużyciem. Nic nie pracuje ciężej dla twojego samochodu.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Oleje silnikowe Mobil Super™

  Mobil Super™ oferuje szereg olejów syntetycznych, semi-syntetycznych i konwencjonalnych, zapewniających różne poziomy ochrony aby spełnić wymagania związane z różnymi warunkami eksploatacji i jednocześnie sprawiając, że możesz czuć się pewnie podczas jazdy.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Oleje przekładniowe Mobil™

  Oferujemy kompleksową gamę produktów Mobil do przekładni, zaprojektowanych tak, aby zapewnić doskonałą ochronę pojazdów.

 • Osoba trzyma tablet i szkło powiększające

  Narzędzie doboru produktów

  Chcesz wiedzieć, którego oleju silnikowego lub przekładniowego użyć? Nasze narzędzie doboru produktów pokaże Ci każdy produkt Mobil odpowiedni do twojego samochodu.

 • Dealer Mobil uśmiecha się i staje przed ciężarówkami

  Menadżerowie flot mieszanych

  Szukasz propozycji produktu Mobil dla floty mieszanej? W takim razie porozmawiaj z jednym z naszych autoryzowanych dystrybutorów lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej.

 • Mężczyzna podnosi mobilne super pudełko

  Mobil Boxx™

  Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala na zakup wielu naszych olejów w formacie 20L „bag in a box” (worek w pudełku). Ta inteligentna oferta opakowania jest bardziej zrównoważona, wygodniejsza i daje możliwość generowania większych oszczędności.

 • Mężczyzna tankuje samochód Mobilem

  Mobil EV™

  Pakiet płynów i produktów Mobil EV™ pozwala na dłuższe i bezpieczniejsze działanie elektrycznych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Te specjalnie stworzone produkty spełniają potrzeby podlegającej ewolucji mobilności w tworzeniu bardziej wydajnej i ekscytującej jazdy.