solutions for your sector

Rozwiązania dla Twojej branży

Po co zadowalać się działającymi maszynami, kiedy można zwiększyć ich wydajność?

Dzięki ponad 100-letniego doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy w zakresie smarowania, przemysłowe oleje i smary Mobil™ pomagają utrzymać optymalne działanie maszyn. Przemysłowe środki smarne Mobil zostały zaprojektowane tak, aby pomóc:

  • zwiększyć niezawodność maszyn 
  • obniżyć  koszty operacyjne 
  • wydłużyć żywotność urządzeń 
  • poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy 
  • zminimalizować potencjalny wpływ na środowisko 
  • sprostać wyjątkowym wyzwaniom

Pomożemy wdrożyć praktyki, które zwiększą bezpieczeństwo i usprawnią działania, zminimalizują wpływ na środowisko oraz zracjonalizują obsługę techniczną i serwisową. Możemy również pomóc w lepszym zrozumieniu obecnej kondycji urządzeń / sprzętu i środków smarnych.

Nasze innowacyjne przemysłowe oleje i smary, bogate know-how w zakresie aplikacji oraz usługi inżynieryjne zapewniają rozwiązania, które pomogą osiągnąć jeszcze wyższy poziom wydajności.

Produkty według zastosowań

Oferujemy wysokiej jakości środki smarne, od olejów syntetycznych po mineralne i doskonałej jakości smary, od olejów hydraulicznych po oleje do sprężarek, oleje i smary do łożysk, itd. Nasze produkty spełniają potrzeby nowoczesnego przemysłu.

mobil serv

Usługi Mobil Serv℠

Jako eksperci w dziedzinie smarowania od ponad 150 lat, obecnie oferujemy usługi Mobil Serv℠, które zapewniają innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania i pełen zakres usług technicznych związanych ze smarowaniem, takie jak na przykład analiza oleju lub inspekcja silnika.