Mobil SHC

Mobil SHC™

Najistotniejszy asortyment syntetycznych środków smarnych dla przemysłu

Mobil SHC
ExxonMobil od ponad wieku tworzy i wprowadza na rynek wysokiej jakości syntetyczne środki smarne dla przemysłu. Syntetyczne oleje i smary Mobil SHC™ podtrzymują tę tradycję, pomagają poprawić bezpieczeństwo, ochronę środowiska oraz produktywność. 

Środki smarne Mobil SHC™ zapewniają wydłużone okresy pomiędzy wymianami oraz przyczyniają się do wydłużenia żywotności maszyn i urządzeń, pomagają oszczędzać energię, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo pracowników przez usprawnienie działania, zmniejszenie koniecznej obsługi.
 
Inne korzyści oferowane przez syntetyczne  produkty obejmują:
  • Skuteczne smarowanie w wysokich temperaturach
  • Znakomitą odporność na utlenianie
  • Wyjątkowe właściwości w niskich temperaturach
  • Doskonałą ochronę przeciewzużyciową
Przemysłowe środki smarne według zastosowań

Produkty według zastosowań

Oferujemy wysokiej jakości środki smarne, od olejów syntetycznych po mineralne i doskonałej jakości smary, od olejów hydraulicznych po oleje do sprężarek, oleje i smary do łożysk, itd. Nasze produkty spełniają potrzeby nowoczesnego przemysłu. 

Rozwiązania dla Twojej branży

Rozwiązania dla sektorów przemysłu

Przemysłowe środki smarne Mobil™, wiedza na temat zastosowań i usługi inżynieryjne zapewniają rozwiązania, które pomogą osiągność jeszcze wyższy poziom produktywności. Pomożemy wdrożyć praktyki usprawniające działalność, poprawiające bezpieczeństwo, minimalizujące wpływ na środowisko i usprawniające konserwację.