Rysunek wektorowy czteroosobowej rodziny stojącej przed samochodem

Oleje silnikowe Mobil Super™

Oleje silnikowe premium Mobil Super™ oferują sprawdzoną ochronę, aby zapewnić długą żywotność silnika. Opracowane aby zapobiegać powstawaniu osadów i chronić przed zużyciem, oleje Mobil Super pomagają przedłużyć żywotność silnika i chronić jego krytyczne komponenty. Kiedy twój samochód jest dla ciebie ważnym środkiem transportu możesz polegać na Mobil Super™.

Mobil Super™ oferuje szereg olejów syntetycznych, semi-syntetycznych i konwencjonalnych, zapewniających różne poziomy ochrony aby spełnić wymagania związane z różnymi warunkami eksploatacji i jednocześnie sprawiając, że możesz czuć się pewnie podczas jazdy.

Znajdź odpowiedni olej Mobil Super do swojego samochodu za pomocą naszego narzędzia doboru produktów.

 • Osoba trzyma tablet i szkło powiększające

  Narzędzie doboru produktów

  Chcesz wiedzieć, którego oleju silnikowego lub przekładniowego użyć? Nasze narzędzie doboru produktów pokaże ci każdy produkt Mobil™ odpowiedni do twojego samochodu.

 • Zdjęcie stacji benzynowej Esso

  Gdzie kupić

  Znajdź najbliższego autoryzowanego dystrybutora.

 • Logo partnerstwa Red Bull z tyłu koszulki

  Nasze partnerstwa

  Mobil 1 wykazuje szerokie zaangażowanie w sporty motorowe i intensywnie współpracuje z niektórymi z najbardziej prestiżowych i odnoszących sukcesy zespołów na świecie. Należą do nich między innymi zespół Formuły 1 Oracle, Red Bull Racing i zespół Porsche Motorsport. Nasze zaangażowanie w sporty motorowe znacząco przyczynia się do rozwoju innowacyjnych technologii i produktów Mobil 1.

 • Osoba naprawia swój samochód z podniesioną maską

  Jak zadbać o swój samochód

  Jeśli chcesz, aby Twój samochód zapewniał ci niezawodną wydajność i był w jak najlepszym stanie, musisz o to zadbać. Dzięki kilku szybkim działaniom kontrolnym (poza regularnym serwisowaniem), możesz sprawić, że twój samochód będzie jeździł dłużej.

 • 2 osoby jadące w stronę słońca

  Oleje silnikowe Mobil 1™

  Nasza zaawansowana oferta syntetycznych olejów silnikowych pomaga zapewnić wyjątkową ochronę silnika przed zużyciem. Nic nie pracuje ciężej dla twojego samochodu.

 • Produkty Mobil Delvac, Mobil 1 i Mobil Super są ułożone obok siebie

  Wszystkie produkty

  Odkryj pełną gamę produktów mobilnych.