Nowa linia produktów Mobil 1

Wprowadzamy nową linii Mobil 1™...

Nowe wzornictwo gotowe na przyszłoś

Wprowadzamy nowy wygląd linii Mobil 1™. Przezprojektowaliśmy nasze etykiety, aby ułatwić klientom wybór oleju silnikowego, który najlepiej współgra z ich pojazdem. Nasze linie produktów ESP, FS oraz GF mają teraz wyraźnie odróżniający się nowy design, który pozwala latwo odnaleźć je na półkach sklepowych, jak i na stojakach w warsztatach. Chociaż nasze opakowania mogą wyglądać inaczej, wciąż zawierają te same wyjątkowe formuły lubrykantow, które zapewniają wyjątkową wydajność. Obserwuj nasze nowe etykiety na opakowaniach pochodzących z recyklingu, które wprowadzamy na rynek w ramach obchodów 50-lecia Mobil 1.
 • Osoba trzyma tablet i szkło powiększające

  Narzędzie doboru produktów

  Chcesz wiedzieć, którego oleju silnikowego lub przekładniowego użyć? Nasze narzędzie doboru produktów pokaże ci każdy produkt Mobil™ odpowiedni do twojego samochodu.

 • Zdjęcie stacji benzynowej Esso

  Gdzie kupić

  Znajdź najbliższego autoryzowanego dystrybutora.

 • Logo partnerstwa Red Bull z tyłu koszulki

  Nasze partnerstwa

  Mobil 1 wykazuje szerokie zaangażowanie w sporty motorowe i intensywnie współpracuje z niektórymi z najbardziej prestiżowych i odnoszących sukcesy zespołów na świecie. Należą do nich między innymi zespół Formuły 1 Oracle, Red Bull Racing i zespół Porsche Motorsport. Nasze zaangażowanie w sporty motorowe znacząco przyczynia się do rozwoju innowacyjnych technologii i produktów Mobil 1.

 • Osoba naprawia samochód z podniesioną maską

  Jak zadbać o swój samochód

  Jeśli chcesz, aby Twój samochód zapewniał ci niezawodną wydajność i był w jak najlepszym stanie, musisz o to zadbać. Dzięki kilku szybkim działaniom kontrolnym (poza regularnym serwisowaniem), możesz sprawić, że twój samochód będzie jeździł dłużej.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Mobil Super™

  Mobil Super™ oferuje szereg olejów syntetycznych, semi-syntetycznych i konwencjonalnych, zapewniających różne poziomy ochrony, aby spełnić wymagania związane z różnymi warunkami eksploatacji i jednocześnie sprawiając, że możesz czuć się pewnie podczas jazdy.

 • Produkty Mobil Delvac, Mobil 1 i Mobil Super są ułożone obok siebie

  Wszystkie produkty

  Odkryj pełną gamę produktów mobilnych.