Rysunek wektorowy mężczyzny i kobiety stojących przed czerwonym samochodem

Oleje silnikowe Mobil 1

Oleje Mobil 1™ są testowane w laboratorium, na drodze i na torze, pomagając zapewnić wyjątkową ochronę silnika przed zużyciem w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy. Technologia Mobil 1 spełnia lub przewyższa wymagania stawiane przez wielu wiodących światowych producentów samochodów, zapewniając wyjątkową wydajność i ochronę.

Nowoczesne silniki przesuwają granice norm zużycia paliwa oraz emisji, jednocześnie oferując niesamowite osiągi, których wymagają klienci. Nasza kompleksowa oferta najlepszych syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™ sprawia, że Twój samochód odnajduje się w obu tych obszarach. Dzięki n aszemu wieloletniemu doświadczeniu  w formułowaniu, testowaniu i dostarczaniu olejów oferujemy niezawodną technologię, na której można polegać. Nic nie pracuje ciężej na rzecz twojego samochodu.

Znajdź odpowiedni olej Mobil 1 do swojego samochodu za pomocą naszego narzędzia do doboru produktów.
 • Osoba trzyma tablet i szkło powiększające

  Narzędzie doboru produktów

  Chcesz wiedzieć, którego oleju silnikowego lub przekładniowego użyć? Nasze narzędzie doboru produktów pokaże ci każdy produkt Mobil™ odpowiedni do twojego samochodu.

 • Zdjęcie stacji benzynowej Esso

  Gdzie kupić

  Znajdź najbliższego autoryzowanego dystrybutora.

 • Logo partnerstwa Red Bull z tyłu koszulki

  Nasze partnerstwa

  Mobil 1 wykazuje szerokie zaangażowanie w sporty motorowe i intensywnie współpracuje z niektórymi z najbardziej prestiżowych i odnoszących sukcesy zespołów na świecie. Należą do nich między innymi zespół Formuły 1 Oracle, Red Bull Racing i zespół Porsche Motorsport. Nasze zaangażowanie w sporty motorowe znacząco przyczynia się do rozwoju innowacyjnych technologii i produktów Mobil 1.

 • Osoba naprawia samochód z podniesioną maską

  Jak zadbać o swój samochód

  Jeśli chcesz, aby Twój samochód zapewniał ci niezawodną wydajność i był w jak najlepszym stanie, musisz o to zadbać. Dzięki kilku szybkim działaniom kontrolnym (poza regularnym serwisowaniem), możesz sprawić, że twój samochód będzie jeździł dłużej.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Mobil Super™

  Mobil Super™ oferuje szereg olejów syntetycznych, semi-syntetycznych i konwencjonalnych, zapewniających różne poziomy ochrony, aby spełnić wymagania związane z różnymi warunkami eksploatacji i jednocześnie sprawiając, że możesz czuć się pewnie podczas jazdy.

 • Produkty Mobil Delvac, Mobil 1 i Mobil Super są ułożone obok siebie

  Wszystkie produkty

  Odkryj pełną gamę produktów mobilnych.