Dobierz odpowiedni olej do swojego samochodu.

Bez względu na to, jaki samochód prowadzisz i dokąd zmierzasz, olej silnikowy ma znaczenie. Oleje silnikowe Mobil™ zostały specjalnie opracowane, abyś mógł pokonywać długie dystanse. Twój silnik jest skomplikowaną jednostką, z wieloma ruchomymi częściami, które pracują w szerokim zakresie temperatur i obciążeń. Wybrany przez Ciebie olej musi radzić sobie z takimi warunkami pracy, aby chronić silnik przed zużyciem, korozją oraz gromadzeniem się zanieczyszczeń i tworzeniem osadów.

Mobil oferuje szeroką gamę olejów syntetycznych, semi-syntetycznych oraz konwencjonalnych przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów użytkowych. Dobierz odpowiedni olej za pomocą narzędzia doboru produktów.

 • 2 osoby jadą w stronę słońca

  Mobil 1™

  Zaawansowane, w pełni syntetyczne oleje silnikowe Mobil 1 znajdują się w czołówce innowacji technicznych, pomagając kierowcom w zdobywaniu najwyższych osiągów.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Mobil Super™

  Mobil Super™ to marka oleju silnikowego premium, stworzona, aby zapewnić solidną ochronę i wydłużyć żywotności silnika.

 • Zdjęcie kierowcy ciężarówki

  Mobil Delvac™

  Kompletna gama olejów silnikowych, smarów i płynów do chłodnic Mobil Delvac do pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Klasyfikacja lepkości

Oleje silnikowe wedlug marki pojazdu

 • Mężczyzna pracuje pod samochodem, a obok niego butelka Mobil

  Serwisowanie samochodu z Mobil

  Gdy następnym razem udasz się do warsztatu ze swoim samochodem, upewnij się, że wiesz czego oczekujesz i i przygotowałeś odpowiednie pytania, aby Twój samochód przeszedł optymalny serwis i otrzymał najlepszą możliwą ochronę silnika.

 • Baner przedstawiający produkty Mobil ustawione na półce

  Ile oleju silnikowego potrzebuję?

  Olej silnikowy odgrywa kluczową rolę w dbaniu o silnik i pomaga mu pracować w optymalnych warunkach. Dowiedz się, jaka jest odpowiednia ilość oleju silnikowego do swojego pojazdu, kontroluj i utrzymuj jego odpowiedni poziom.

 • Obraz wycierania oleju silnikowego z prętowego wskaźnika poziomu na szmatkę

  Jak sprawdzić poziom oleju silnikowego

  Sprawdzanie poziomu oleju silnikowego to szybka i prosta czynność, która w dłuższej perspektywie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, który krok po kroku pomoże Ci przeprowadzić kontrolę poziomu oleju silnikowego.

 • Obraz deski rozdzielczej samochodu wyświetlającej ostrzeżenie o kontrolce poziomu oleju silnikowego

  Kontrolka oleju silnikowego

  Gdy zauważysz, że zapaliła się kontrolka oleju silnikowego, jest to ostrzeżenie silnika, które musisz potraktować poważnie. Upewnij się, czy znasz możliwe przyczyny i wiesz co należy zrobić, jeśli zapali się ta kontrolka.

 • Osoba tankująca samochód benzyną

  Jak zmniejszyć zużycie paliwa

  Kilka prostych rad pomoże Ci znacząco zwiększyć oszczędność paliwa. Postępuj zgodnie z naszymi kluczowymi wskazówkami, a dowiesz się jak to zrobić.

 • Samochód napełniany olejem Mobil

  Jak wymienić olej

  Regularne wymiany oleju zapewniają optymalną pracę silnika, pomagając w osiągnięciu maksymalnej mocy i zmniejszeniu zużycia paliwa. Skorzystaj z naszego poradnika krok po kroku, aby wymienić olej silnikowy w domowych warunkach.

 • Korek płynu hamulcowego w silniku

  Jak wymienić płyn hamulcowy

  Płyn hamulcowy odgrywa kluczową rolę w prawidłowym działaniu hamulców, zapewniając bezpieczeństwo na drodze. Nasz przewodnik krok po kroku wyjasni Ci, jak wymienić płyn hamulcowy.

 • Butelka do uzupełniania silnika płynem chłodzącym

  Uzupełnianie płynu do chłodnic

  Chłodzenie silnika jest istotnym elementem eksploatacji samochodu, sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego zajmuje tylko kilka minut. Stosuj się krok po kroku do naszego przewodnika, aby zapewnić optymalny poziom płynu w układzie chłodzenia.