Wyszukiwanie odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu.

Bez względu na to, jaki samochód prowadzisz i dokąd zmierzasz, olej silnikowy ma znaczenie. Oleje silnikowe Mobil™ zostały specjalnie opracowane, abyś mógł pokonywać długie dystanse. Twój silnik jest skomplikowaną jednostką, z setkami ruchomych części, które działają w szerokim zakresie temperatur i naprężeń. Wybrany przez Ciebie olej musi radzić sobie z takimi  warunkami pracy, aby chronić silnik przed zużyciem, korozją oraz gromadzeniem się zanieczyszczeń i tworzeniem osadów.

Mobil oferuje szeroką gamę olejów syntetycznych, semisyntetycznych oraz konwencjonalnych przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów użytkowych. Dobierz odpowiedni olej za pomocą naszego narzędzia wyboru produktów.

 • 2 osoby jadą w stronę słońca

  Mobil 1™

  Zaawansowane, w pełni syntetyczne oleje silnikowe Mobil 1 znajdują się w czołówce innowacji technicznych, pomagając kierowcom w zdobywaniu najwyższych osiągów.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Mobil Super™

  Mobil Super™ to marka oleju silnikowego premium, stworzona, aby zapewnić solidną ochronę i wydłużyć żywotności silnika.

 • Zdjęcie kierowcy ciężarówki

  Mobil Delvac™

  Kompletna gama olejów silnikowych, smarów i płynów do chłodnic Mobil Delvac do pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Najpopularniejsze lepkości

Znajdź oleje silnikowe według marki pojazdu

 • Mężczyzna pracuje pod samochodem, a obok niego butelka Mobil

  Serwisowanie samochodu z Mobil

  Gdy następnym razem zabierzesz swój samochód do warsztatu, upewnij się, masz wiedzę i przygotowałeś odpowiednie pytania, aby Twój samochód przeszedł odpowiedni serwis i otrzymał najlepszą możliwą ochronę silnika.

 • Baner przedstawiający produkty Mobil ustawione na półce

  Ile oleju silnikowego potrzebuję?

  Olej silnikowy odgrywa kluczową rolę w dbaniu o silnik i pomaga mu pracować w optymalnych warunkach. Dowiedz się, jaka jest odpowiednia ilość oleju silnikowego do swojego pojazdu, kontroluj i utrzymuj jego odpowiedni poziom.

 • Obraz wycierania oleju silnikowego z prętowego wskaźnika poziomu na szmatkę

  Jak sprawdzić poziom oleju silnikowego

  Sprawdzanie poziomu oleju silnikowego to szybka i prosta czynność, która w dłuższej perspektywie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, który krok po kroku pomoże Ci przeprowadzić kontrolę poziomu oleju silnikowego.

 • Obraz deski rozdzielczej samochodu wyświetlającej ostrzeżenie o kontrolce poziomu oleju silnikowego

  Kontrolka oleju silnikowego

  Gdy zauważysz, że zapaliła się kontrolka oleju silnikowego, jest to ostrzeżenie silnika, które musisz potraktować poważnie. Upewnij się, czy znasz możliwe przyczyny i wiesz co należy zrobić, jeśli zapali się ta kontrolka.

 • Osoba tankująca samochód benzyną

  Jak zużywać mniej benzyny

  Kilka prostych rad wystarczy, aby znacząco zwiększyć oszczędność paliwa. Postępuj zgodnie z naszymi kluczowymi wskazówkami, a dowiesz się jak to zrobić.

 • Samochód napełniany olejem Mobil

  Jak wymienić olej

  Regularne wymiany oleju zapewniają optymalną pracę silnika, pomagając w osiągnięciu maksymalnej mocy i zmniejszenia spalania. Skorzystaj z naszego poradnika krok po kroku, aby wymienić olej silnikowy w domowych warunkach.

 • Korek płynu hamulcowego w silniku

  Jak wymienić płyn hamulcowy

  Płyn hamulcowy odgrywa kluczową rolę w prawidłowym działaniu hamulców, zapewniając bezpieczeństwo na drodze. Nasz przewodnik krok po kroku wyjasni Ci, jak wymienić płyn hamulcowy.

 • Butelka do uzupełniania silnika płynem chłodzącym

  Uzupełnianie płynu do chłodnic

  Chłodzenie silnika jest istotnym elementem eksploatacji samochodu, sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego zajmuje tylko kilka minut. Stosuj się krok po kroku do naszego przewodnika, aby zapewnić optymalny poziom płynu w układzie chłodzenia.