MOBIL-Poland-30yrs-banner-lg-md-PL
 • Car driving down forest road

  Samochodowe oleje silnikowe

  Mobil™ brał udział w rozwoju motoryzacji na długo przed powstaniem pierwszego samochodu napędzanego silnikiem spalinowym. Od pierwszego lotu braci Wright do uruchomienia stacji kosmicznej, od pierwszych samochodów po najnowsze bolidy, oleje Mobil sprawiają, że miliony pojazdów uzyskują doskonałe osiągi. Mobil™ zapewnia szeroki asortyment olejów silnikowych.

  Dowiedz się więcej
 • Van driving into city

  Oleje do poj. dostawczych

  Sukces Twojej firmy zależy od wydajności Twoich pojazdów. Dobór odpowiedniego oleju silnikowego może być czynnikiem odróżniającym Cię od konkurencji – szczególnie podczas jazdy w trudnych warunkach miejskich, w ruchu o dużym natężeniu, wymagających częstego ruszania i zatrzymywania się.

  Dowiedz się więcej
 • Lorry drives away from sunset

  Oleje do poj. ciężarowych

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek. Zobacz dlaczego cieszy się uznaniem milionów użytkowników, właścicieli, kierowców i flot.

  Dowiedz się więcej
 • audi-and-VW

  Właściciel lub użytkownik / kierowca

  Pojazdy są Twoim najważniejszym narzędziem pracy – wiemy, jak ważne jest, aby pracowały bezawaryjnie i wydajnie. Dzięki współpracy z nami, możesz korzystać z całego asortymentu środków smarnych zapewniających doskonałe smarowanie, osiągi i niezawodność.

  Dowiedz się więcej
 • pouring oil into the engine

  Mobil™ dla branży motoryzacyjnej

  Rozpocznij współpracę z Mobil™, aby móc korzystać z rozwiązań w zakresie środków smarnych przygotowanych specjalnie dla Ciebie, która pomoże wmocnić reputację firmy.

  Dowiedz się więcej