MOBIL-Poland-30yrs-banner-lg-md-PL
 • Car driving down forest road

  Samochodowe oleje silnikowe

  Mobil™ brał udział w rozwoju motoryzacji na długo przed powstaniem pierwszego samochodu napędzanego silnikiem spalinowym. Od pierwszego lotu braci Wright do uruchomienia stacji kosmicznej, od pierwszych samochodów po najnowsze bolidy, oleje Mobil sprawiają, że miliony pojazdów uzyskują doskonałe osiągi. Mobil™ zapewnia szeroki asortyment olejów silnikowych.

 • Mobil Delvac Ultra, Modern i Legend – opakowanie

  Nowe oblicze wysokiej wydajności

  Niezależnie od tego, czy pracujesz z pojazdami ciężarowymi, specjalistycznymi czy dostawczymi, są one poddawane codziennym próbom i muszą sprostać ekstremalnym wymaganiom. Oferta olejów silnikowych Mobil Delvac, teraz podzielona na trzy nowe kategorie produktów, może zapewnić Ci wydajność, na której możesz polegać.

 • Lorry drives away from sunset

  Oleje do poj. ciężarowych

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek. Zobacz dlaczego cieszy się uznaniem milionów użytkowników, właścicieli, kierowców i flot.

 • audi-and-VW

  Właściciel lub użytkownik / kierowca

  Pojazdy są Twoim najważniejszym narzędziem pracy – wiemy, jak ważne jest, aby pracowały bezawaryjnie i wydajnie. Dzięki współpracy z nami, możesz korzystać z całego asortymentu środków smarnych zapewniających doskonałe smarowanie, osiągi i niezawodność.

 • pouring oil into the engine

  Mobil™ dla branży motoryzacyjnej

  Rozpocznij współpracę z Mobil™, aby móc korzystać z rozwiązań w zakresie środków smarnych przygotowanych specjalnie dla Ciebie, która pomoże wmocnić reputację firmy.