Rysunek wektorowy samochodu tankowanego olejem Mobil

Oferta produktów Mobil™

Technologia silników cały czas ewoluuje. Złożoność, temperatury pracy, moc i ciśnienia wzrastają, a emisje i rozmiary silników maleją. Nasz zespół inżynierów niestrudzenie pracuje, często w parze z wieloma wiodącymi na świecie producentami (OEM) w celu opracowania zaawansowanych produktów smarnych. Nasze produkty przewyższają standardy przemysłu naftowego, a także wiele poziomów homologacji producentów pojazdów.

Nasza stale rosnąca gama produktów dla pojazdów elektrycznych (EV) pozwala na pokonywanie coraz dłuższych odcinków podrózy  oraz dłuższe i bezpieczniejsze korzystanie z pojazdu.

Czy masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty produktowej? Skontaktuj się z naszym zespołem technicznym w celu uzyskania wsparcia.

Pojazdy jadą ruchliwą autostradą

Potrzeby rynku

Wszystkie nasze produkty Mobil 1™  i 85% naszych produktów Mobil Super zostały zatwierdzone specjalnie do użytku przez jednego lub więcej producentów OEM, około sto homologacji producentów OEM.

Łącznie, nasz asortyment olejów silnikowych Mobil 1 i Mobil Super obejmuje 95% europejskiej floty pojazdów benzynowych,  hybrydowych oraz diesli.     

Zespół Oracle Red Bull Race Team wykorzystuje formułę Mobil 1 w swoim zwycięskim samochodzie. Oleje Mobil oddzielają i chłodzą ponad 4000 ruchomych części, wytrzymują siły wytwarzane przez silnik, które są tysiące razy większe od siły ciążenia i chronią przed naprężeniami generowanymi przez samochód o mocy ponad 900 KM (bhp).
 • 2 osoby jadą w stronę słońca

  Mobil 1™

  Nasza zaawansowana oferta syntetycznych olejów silnikowych pomaga zapewnić wyjątkową ochronę silnika przed zużyciem. Nic nie pracuje ciężej dla twojego samochodu.

 • Dziecko z tyłu samochodu w słońcu

  Mobil Super™

  Mobil Super™ oferuje szereg olejów syntetycznych, semi-syntetycznych i konwencjonalnych, zapewniających różne poziomy ochrony, aby spełnić wymagania związane z różnymi warunkami eksploatacji i jednocześnie sprawiając, że możesz czuć się pewnie podczas jazdy.

 • Zdjęcie kierowcy ciężarówki

  Mobil Delvac™

  Kompletna gama olejów silnikowych, smarów i płynów do chłodnic Mobil Delvac do pojazdów dostawczych i ciężarowych.

 • Mężczyzna tankuje samochód Mobilem

  Mobil EV™

  Pakiet płynów i produktów Mobil EV™ pozwala na dłuższe i bezpieczniejsze działanie elektrycznych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Te specjalnie sformułowane produkty spełniają potrzeby podlegającej ewolucji mobilności w tworzeniu bardziej wydajnej i ekscytującej jazdy.

 • Osoba trzymająca drążek zmiany biegów

  Oleje przekładniowe Mobil

  Oferujemy kompleksową gamę produktów Mobil do przekładni, zaprojektowanych tak, aby zapewnić doskonałą ochronę pojazdów.

 • Osoba trzyma tablet i szkło powiększające

  Narzędzie doboru produktów

  Chcesz wiedzieć, którego oleju silnikowego lub przekładniowego użyć? Nasze narzędzie doboru produktów pokaże ci każdy produkt Mobil odpowiedni do twojego samochodu.

 • Dealer Mobil uśmiecha się i staje przed ciężarówkami

  Menadżerowie flot mieszanych

  Szukasz propozycji produktu Mobil dla floty mieszanej? W takim razie porozmawiaj z jednym z naszych autoryzowanych dystrybutorów lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby dowiedzieć się więcej.

 • Produkty Mobil Delvac, Mobil 1 i Mobil Super są ułożone obok siebie

  Oferta handlowa Mobil

  Zawsze dążymy do doskonalenia naszej oferty produktowej i usługowej, która pomaga zaspokoić szybko zmieniające się wymagania rynku motoryzacyjnego.

 • Pracownik mobilny pracuje na swoim laptopie

  Skontaktuj się z nami

  Aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, skontaktuj się z nami za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora Mobil lub poprzez formularz kontaktowy.

 • Zdjęcie stacji benzynowej Esso

  Gdzie kupić

  Znajdź najbliższego autoryzowanego dystrybutora.