truck man shirt sunglasses hat

Właściciel lub użytkownik / kierowca

Wiemy, że dla właścicieli i kierowców pojazdów użytkowych, samochody ciężarowe, dostawcze i osobowe stanowią ważną inwestycję i podstawowe narzędzie pracy.

Współczesne tendencje związane z ciągłą dostępnością, coraz większa popularność zakupów on-line (zarówno produktów spożywczych, jak i urządzeń elektrycznych) oraz konieczność coraz sprawniejszej i szybszej realizacji dostaw sprawiają, że dobry stan i wydłużona żywotność pojazdów mają coraz większe znaczenie. Jeśli pracujesz w mieście, jeżdżąc między różnymi miejscami na krótkich trasach, maksymalne zwiększenie wartości pojazdu decyduje o Twoich szansach na sukces i zwrocie z inwestycji.

Koszty paliwa i utrzymania pojazdu to, obok kosztów zakupu i zatrudnienia kierowców, jedne z najpoważniejszych wydatków w Twojej firmie. W związku z tym potrzebujesz rozwiązań i produktów gwarantujących nadzwyczajne osiągi, niezawodność oraz bezawaryjną, długą eksploatację pojazdu.

Zdając sobie sprawę z tych trudności, opracowaliśmy gamę olejów silnikowych Mobil Super™ do samochodów dostawczych pomagającą dbać o żywotność silnika oraz zapewniającą ochronę i niższe zużycie paliwa* podczas jazdy w mieście wymagającej częstego ruszania i zatrzymywania się. Produkty te wydłużają żywotność silnika i okresy pomiędzy przeglądami serwisowymi, dzięki czemu Twoja firma może się rozwijać.

*Utrzymuje lub obniża zużycie paliwa w porównaniu z olejem mineralnym klasy 15W-40 (olej Mobil Super 3000 Formula X1 Formula FE spełnia lub przewyższa wymagania normy ACEA A5/B5; olej Mobil Super 3000 Formula P spełnia lub przewyższa wymagania normy ACEA C2; oleje City Logistics V & M spełniają lub przewyższają wymagania normy ACEA C3; olej Mobil Super 3000 Formula R spełnia lub przewyższa wymagania normy ACEA C4).

 • Car driving down forest road

  Samochodowe oleje silnikowe

  Mobil™ brał udział w rozwoju motoryzacji na długo przed powstaniem pierwszego samochodu napędzanego silnikiem spalinowym. Od pierwszego lotu braci Wright do uruchomienia stacji kosmicznej, od pierwszych samochodów po najnowsze bolidy, oleje Mobil sprawiają, że miliony pojazdów uzyskują doskonałe osiągi. Mobil™ zapewnia szeroki asortyment olejów silnikowych.

 • Mobil Delvac Ultra, Modern i Legend – opakowanie

  Nowe oblicze wysokiej wydajności

  Niezależnie od tego, czy pracujesz z pojazdami ciężarowymi, specjalistycznymi czy dostawczymi, są one poddawane codziennym próbom i muszą sprostać ekstremalnym wymaganiom. Oferta olejów silnikowych Mobil Delvac, teraz podzielona na trzy nowe kategorie produktów, może zapewnić Ci wydajność, na której możesz polegać.

 • Lorry drives away from sunset

  Oleje do poj. ciężarowych

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek. Zobacz dlaczego cieszy się uznaniem milionów użytkowników, właścicieli, kierowców i flot.

 • yellow-drop

  Mobil 1™

  Wybierz odpowiedni olej dla silnika Twojego samochodu z szeregu syntetycznych olejów Mobil 1™.

  Dowiedz się więcej
 • blurry-cars

  Oleje Mobil Super™

  Mobil Super to gama olejów do silników samochodów osobowych, które spełniają lub przewyższają wymagania branżowe i specyfikacje producentów pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • mechanic-checking

  Jak dbać o samochód osobowy i dostawczy

  Dowiedz się, jak dbać o swój pojazd i stan jego silnika, używając produktów Mobil™.

  Dowiedz się więcej