Który olej jest rekomendowany dla Twojego Opla?

Oferta Mobil™ obejmuje oleje silnikowe przeznaczone dla różnych modeli pojazdów marki Opel, w tym oleje do silników benzynowych oraz do silników Diesla, w tym do CTDi. Paleta olejów Mobil obejmuje zarówno oleje specjalne opracowane i zalecane dla modeli Opel Corsa, takich jak Corsa 1.3 CDTi 16V, czy też dla modeli: Opel Astra, Opel Insignia czy też Opel Zafira, Opel Meriva, Opel Mokka, Opel Antara i wielu innych modeli marki Opel. Oleje Mobil 1™ opracowane z myślą o zapewnieniu wyjątkowej czystości i ochrony przed zużyciem oraz doskonałych osiągów silników Opel. Oleje silnikowe Mobil są zalecane dla wszystkich rodzajów nowoczesnych silników samochodowych, w które wyposażone są najnowocześniejsze samochody osobowe, sportowe i lekkie dostawcze marki Opel. Oleje Mobil doskonale sprawdzają się również w starszych modelach Opel. Skorzystaj z narzędzia doboru oleju i dowiedzieć się jakie oleje są rekomendowane do twojego auta.
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej