bentley

Bentley Motors i Mobil 1™

Mobil 1 oraz Bentley Motors od ponad dekady współpracują ze sobą, aby zapewnić niezawodne działanie i doskonałe osiągi każdemu silnikowi w tym najbardziej pożądanym na świecie, luksusowym samochodzie, w nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

W ramach wspólnego dążenia do doskonałości, lata wspólnych działań w zakresie badań i rozwoju pozwoliły nam opracować środek smarny o doskonałych parametrach, który skutecznie działa przy wysokim ciśnieniu oraz w ekstremalnych temperaturach, sprawdzając się zarówno w gorącym klimacie Sahary, jak również w ekstremalnie niskich temperaturach Arktyki. Każdy samochód marki Bentley zjeżdżający z linii produkcyjnej odznacza się idealnie dobranymi proporcjami luksusu oraz osiągów a Mobil 1 stanowi kluczowy element, który pozwala osiągnąć ten rezultat.

 • oils-and-porsche

  Porsche i Mobil 1™ – Partnerzy Wydajności

  Porsche i Mobil 1™ są partnerami od 1996 roku i od tego czasu powstało ponad milion silników Porsche o doskonałych osiągach.

  Dowiedz się więcej
 • audi-and-VW

  ABT i Mobil 1™ Partnerzy w osiągach

  Silniki tuningowane przez ABT Sportsline wykorzystują zalety wysoko-wydajnych olejów silnikowych Mobil 1™, które zostały opracowane z uwzględnieniem specyfikacji producentów Audi i Volkswagen.

  Dowiedz się więcej
 • racing-car-on-track

  Mobil 1™ w sportach motorowych

  Mobil 1™ aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie – od amatorskich poprzez wyścigi samochodów wyczynowych po NASCAR® oraz od WRC do będącej ukoronowaniem sportów motorowych Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Esso Station

  Gdzie kupić

  Produkty Mobil™ dostępne są w sprzedaży w wielu miejscach. Poznaj niektóre z podanych poniżej.

  Dowiedz się więcej