Mobil 1 & Porsche

Mobil 1™ i Porsche® – 25 lat współpracy

Partnerzy Wydajności od 25 lat

Od ćwierć wieku Mobil 1 i Porsche cieszą się jednym z najdłużej trwających i najbardziej udanych partnerstw w motoryzacji. Innowacja, którą wprowadziliśmy na tory wyścigowe, wraz z długotrwałą ochroną żywotności silnika Mobil* doprowadziły do doskonałych osiągów na drodze.

Nasz olej silnikowy, który umożliwia samochodom wyścigowym Porsche osiąganie najlepszych wyników na torach, poprawia również osiągi wszystkich właścicieli Porsche. Każdy silnik tej marki opuszcza fabrykę wypełniony olejem silnikowym Mobil 1 – to ponad milion samochodów od początku tego słynnego partnerstwa.

Mimo że osiągnęliśmy przełomowy 25-letni kamień milowy, nasza długa i udana współpraca nie wykazuje oznak spowolnienia. Kontynuujemy wspólną pracę, badając i rozwijając innowacyjne oleje silnikowe w dążeniu do perfekcji. Wkraczając w erę elektryczną, koncentrujemy się na przekraczaniu granic tego, do czego zdolne są również pojazdy elektryczne.

*Długotrwała ochrona żywotności silnika dotyczy produktów Mobil 1 zatwierdzonych przez Porsche i używanych zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi samochodu.

Mobil 1 & Porsche 25 years

"Niezawodni partnerzy kooperacyjni, tacy jak ExxonMobil, zapewniają fantastyczne wsparcie i oferują wysoki stopień pewności planowania" – mówi Vice President Motorsport, Thomas Laudenbach. "Wspólnie świętowaliśmy niezapomniane chwile, zapewniając sobie zwycięstwa w długodystansowych klasykach, takich jak Le Mans i Daytona oraz zdobywając tytuły w najważniejszych mistrzostwach wyścigów samochodowych na całym świecie".

"ExxonMobil jest jednym z naszych najbliższych i najważniejszych partnerów do współpracy, nie tylko w sportach motorowych, ale także w rozwoju naszych silników produkcyjnych, które są fabrycznie napełniane wysokiej jakości środkiem smarnym Mobil 1" - mówi członek zarządu Porsche ds. badań i rozwoju, dr Michael Steiner.

 • bentley

  Bentley Motors i Mobil 1™

  Przekonaj się, jak Mobil 1™ oraz Bentley Motors współpracują ze sobą od ponad dekady w celu zapewnienia niezawodnego działania.

  Dowiedz się więcej
 • audi-and-VW

  ABT i Mobil 1™ Partnerzy w osiągach

  Silniki tuningowane przez ABT Sportsline wykorzystują zalety wysoko-wydajnych olejów silnikowych Mobil 1™, które zostały opracowane z uwzględnieniem specyfikacji producentów Audi i Volkswagen.

  Dowiedz się więcej
 • racing-car-on-track

  Mobil 1™ w sportach motorowych

  Mobil 1™ aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie – od amatorskich poprzez wyścigi samochodów wyczynowych po NASCAR® oraz od WRC do będącej ukoronowaniem sportów motorowych Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Esso Station

  Gdzie kupić

  Produkty Mobil™ dostępne są w sprzedaży w wielu miejscach. Poznaj niektóre z podanych poniżej.

  Dowiedz się więcej