porsche racing cars

Porsche i Mobil 1™ – Partnerzy Wydajności

Porsche i Mobil 1 są partnerami zapewniającymi optymalne parametry, które zapewniają kierowcy wyjątkowe wrażenia. Ta współpraca kwitnie od 1996 r., obejmując cztery generacje znamiennego modelu Porsche 911 oraz ułatwiając wprowadzenie wielu nowych modeli w różnych kategoriach samochodów.

Po 20 latach pełnych sukcesów współpraca zostaje przedłużona do 2021 roku. "ExxonMobil jest jednym z naszych najważniejszych i najbliższych partnerów, nie tylko w sportach motorowych, ale także w rozwoju naszych silników, które są zalewane doskonałej jakości olejem Mobil 1 na pierwsze fabryczne napełnienie silnika", mówi dr Michaela Steinera, Członek Zarządu Badań i Rozwoju firmy Porsche. "W ciągu ostatnich 20 lat, ExxonMobil w znaczącym stopniu przyczynił się do dobrych wyników naszych samochodów wyścigowych."

W pełni syntetyczny olej Mobil 1 0W-40 ogranicza do minimum zużycie i zapewnia optymalne osiągi w wymagających warunkach. Dzięki temu firma Porsche może bez wahania polecać go do wszystkich samochodów z silnikiem benzynowym – bez względu na to, czy będą eksploatowane na Syberii, czy w Afryce.

 • bentley

  Bentley Motors i Mobil 1™

  Przekonaj się, jak Mobil 1™ oraz Bentley Motors współpracują ze sobą od ponad dekady w celu zapewnienia niezawodnego działania.

  Dowiedz się więcej
 • audi-and-VW

  ABT i Mobil 1™ Partnerzy w osiągach

  Silniki tuningowane przez ABT Sportsline wykorzystują zalety wysoko-wydajnych olejów silnikowych Mobil 1™, które zostały opracowane z uwzględnieniem specyfikacji producentów Audi i Volkswagen.

  Dowiedz się więcej
 • racing-car-on-track

  Mobil 1™ w sportach motorowych

  Mobil 1™ aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie – od amatorskich poprzez wyścigi samochodów wyczynowych po NASCAR® oraz od WRC do będącej ukoronowaniem sportów motorowych Formuły 1.

  Dowiedz się więcej
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Esso Station

  Gdzie kupić

  Produkty Mobil™ dostępne są w sprzedaży w wielu miejscach. Poznaj niektóre z podanych poniżej.

  Dowiedz się więcej