yellow drop

Mobil 1™

Mobil 1 to wiodąca marka syntetycznych olejów silnikowych gwarantujących nadzwyczajne osiągi. Marka Mobil 1 jest polecana przez największe grono producentów pojazdów w porównaniu do innych marek olejów syntetycznych. Technologia Mobil 1 pozwala spełniać lub przekraczać określone przez producentów wymagania, jednocześnie zapewniając doskonałe osiągi i ochronę przed zużyciem silnika − nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
  • Oil splash

    Zaawansowane technologicznie rozwiązania

    Zaawansowany i w pełni syntetyczny olej Mobil 1™ zmienia się na poziomie molekularnym, aby zapewnić wyjątkową wydajność silnika.

  • Engine start stop button

    Mobil 1™ dla nowoczesnych silników

    Silnik to zaawansowana, kompleksowa maszyna pełna ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i pod różnorodnymi obciążeniami. Wybrany olej musi poradzić sobie w tych warunkach pracy i chronić silnik przed zużyciem, korozją oraz gromadzeniem się zanieczyszczeń i osadów.

    Dowiedz się więcej
  • Car side hybrid caption

    Pojazdów hybrydowych

    Dowiedz się więcej o różnych rodzajach paliwooszczędnych pojazdów hybrydowych oraz o ochronie, jaką zapewnia im olej silnikowy Mobil 1™.

    Dowiedz się więcej
  • Highway aerial view

    Systemów start-stop

    Dowiedz się, jak działają systemy start-stop i zobacz wyniki oleju silnikowego Mobil 1™ w ekstremalnych testach pojazdów wyposażonych w system start-stop.

    Dowiedz się więcej
  • Turbo meter

    Turbosprężarka a sprężarka mechaniczna

    W nowoczesnych silnikach stosowane są zarówno turbosprężarki, jak i sprężarki mechaniczne, jednak nie są one równorzędne pod względem dostarczanej energii i wydajności w zakresie zużycia paliwa.

    Dowiedz się więcej
  • conditions meter

    Mobil 1™ zapewnia nadzwyczajne osiągi nawet w ekstremalnych warunkach

    Podczas uruchamiania silnik pojazdu jest szczególnie narażony na zużycie. Właśnie wtedy szczególnie istotny jest szybki przepływ oleju do jego poszczególnych części.

    Dowiedz się więcej
  • Orange liquid beaker experiment

    W jaki sposób Mobil Super pomaga chronić silnik?

    Jeśli chodzi o ochronę, skład chemiczny produktu w opakowaniu ma bardzo duże znaczenie.

    Dowiedz się więcej
  • Road light smudges

    Gwarancja Mobil 1™ na silnik

    Stosowanie Mobil 1™ podczas kolejnych przeglądów serwisowych pojazdu, zapewnia bezawaryjną pracę silnika.

    Dowiedz się więcej