Lorry drives away from sunset

Ochrona

Niezawodność, osiągi i trwałość układu przeniesienia napędu zależy od niezwykle cienkiej warstewki środka smarnego, który rozdziela dwie poruszające się części i zmniejsza tarcie. Dzięki właściwemu olejowi Mobil Delvac™ Synthetic z naszego asortymentu pomagasz chronić silnik przed szkodliwym skutkiem działania sadzy i innych zanieczyszczeń. Technologia Mobil Delvac pozwala maksymalnie wydłużyć trwałość sprzętu przeznaczonego do eksploatacji pod dużym obciążeniem bez względu na to, czy olej jest stosowany w nowoczesnych silnikach o niskiej emisji, czy w starszych silnikach wykonujących ciężką pracę.

Mobil Delvac 1™: Film z przeglądu silnika pojazdu Fort Worth Carrier po przejechaniu 1,8 miliona mil (blisko 2,9 miliona km)

Zobacz demontaż i kontrolę 10-letniego silnika wysokoprężnego pod kątem zużycia i czystości oraz przekonaj się, jak olej Mobil Delvac 1 skutecznie chroni silnik po przejechaniu 1,8 miliona mil.

Jednosezonowy czy wielosezonowy: porównanie olejów podczas nalewania w temperaturze -5°C

Przekonaj się, czym różni się olej jednosezonowy od wielosezonowego w temperaturze poniżej zera i dowiedz się, dlaczego olej wielosezonowy lepiej spełnia wymogi dotyczące lepkości w niskiej temperaturze.