Rysunek wektorowy ogólnego BMW

Jaki olej do silnika mojego BMW serii 7?

Istnieje pełna gama olejów silnikowych Mobil™ odpowiednich dla różnych modeli samochodów BMW serii 7, w tym olejów opracowanych do silników benzynowych, a także do silników wysokoprężnych.

Znajdź odpowiedni olej do silnika Twojego BMW serii 7

Mobil Super™ 3000 Formula V 5W-30 do warsztatu w warsztacie

Olej silnikowy do BMW Longlife 04 zatwierdzony do BMW serii 7

Mobil Super™ 3000 Formuła V 5W-30 to olej silnikowy zatwierdzony przez BMW. Olej Mobil Super™ 3000 Formuła V 5W-30 został zatwierdzony jako zgodny z olejem BMW Longlife 04. Mobil Super™ 3000 Formuła V 5W-30 to wysokowydajny, niskopopiołowy olej silnikowy zaprojektowany tak, aby sprostać wysokim wymaganiom wydłużonej żywotności, jednocześnie przyczyniając się do zapewnienia maksymalnej czystości silnika. Mobil Super 3000 Formuła V 5W-30 zapewnia doskonałą wydajność w wysokiej i niskiej temperaturze, ochronę przed zużyciem i lepszą czystość silnika. Produkt ten jest zalecany do stosowania w pojazdach marki Volkswagen oraz szerokiej gamie samochodów europejskich i lekkich pojazdów użytkowych, takich jak BMW, Mercedes ze specyfikacjami oleju opracowanymi zgodnie z branżową specyfikacją ACEA C3.

Olej silnikowy do BMW Longlife 04 zatwierdzony do BMW serii 7

Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 to olej silnikowy zatwierdzony przez BMW. Olej Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 został zatwierdzony jako zgodny z olejem BMW Longlife 04. Mobil Super 3000 XE1 5W-30 pomaga w utrzymaniu sprawności systemów redukcji emisji spalin zarówno w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi jak i benzynowymi. Pozwala na wydłużoną pracę w podwyższonych temperaturach bez oksydacyjnego gęstnienia i rozkładu oleju. Produkt oferuje doskonałą płynność w niskich temperaturach i szybką cyrkulację w układzie smarowania silnika.
Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 na stole warsztatowym w warsztacie
 • Wyszukiwanie książek i telefonów Mobil 1

  Olej przekładniowy do BMW serii 7

  Dostępny jest szereg olejów do przekładni ręcznych i automatycznych, odpowiednich dla Twojego BMW serii 7. Skorzystaj z naszego narzędzia doboru produktów, aby znaleźć odpowiedni olej przekładniowy dla BMW serii 7.

 • Płyny chłodnicze Mobil w garażu

  Płyn chłodniczy BMW serii 7

  Oferujemy szereg płynów chłodniczych, odpowiednich do zastosowania w Twoim BMW serii 7.

 • Mobil-Bremsflüssigkeiten in einer Garage

  Płyn hamulcowy BMW serii 7

  Oferujemy szereg płynów hamulcowych, które są odpowiednie do zastosowania w Twoim BMW serii 7. Skorzystaj z naszego narzędzia doboru produktów, aby znaleźć odpowiedni płyn hamulcowy dla BMW serii 7.