pouring oil into the engine

Mobil™ dla branży motoryzacyjnej

Rozpocznij współpracę z Mobil™, aby móc korzystać z rozwiązań w zakresie środków smarnych przygotowanych specjalnie dla Ciebie, która pomoże wmocnić reputację firmy.
 • Mechanics under car

  Właściciel warsztatu

  Kierowcy zarówno pojazdów ciężarowych jak i osobowych korzystają z nich przez dłuższy czas. Dołączając do jednego z naszych programów Mobil™, możesz gwarantować klientom obsługę przekraczającą ich oczekiwania i zwiększyć ich lojalność.

  Dowiedz się więcej
 • Mechanic under car

  Mechanik samochodowy

  Branża obsługi posprzedażowej przechodzi obecnie poważne zmiany, a na mechaników wywierana jest coraz większa presja dotycząca jakości usług. Dysponujemy narzędziami umożliwiającymi szybką i skuteczniejszą wymianę oleju, serwisowanie i naprawę oraz przekraczanie oczekiwań klientów.

  Dowiedz się więcej
 • Man in orange high vis crossing arms

  Menadżer floty pojazdów

  Presja finansowa, troska o środowisko oraz rozwiązania prawne i zaawansowane osiągnięcia technologiczne mają poważny wpływ na zarządzanie flotami. Współpraca z Mobil™ pozwala korzystać z kompleksowych rozwiązań w zakresie smarowania, które pomagają menadżerom flot stawić czoła tym wyzwaniom.

  Dowiedz się więcej
 • Man in grey hoodie choosing oil

  Sprzedaż detaliczna

  Każdy klient korzysta ze swojego pojazdu w inny sposób, co skutkuje różnicami w zapotrzebowaniu na olej. Współpracując z nami, możesz liczyć na rozwiązania w zakresie smarowania dostosowane do konkretnych wymagań oraz na naszą pomoc w zaspokajaniu potrzeb klientów i rozwijaniu biznesu.

  Dowiedz się więcej
 • Red blue brown cars row

  Dealerzy samochodów

  Wiodący producenci samochodów polegają na Mobil 1™, ponieważ ich wysokowydajne silniki wymagają zastosowania zaawansowanych środków smarnych. Współpraca z nami gwarantuje dostęp do oferty środków smarnych światowej klasy oraz możliwość korzystania z programów marketingowych opracowanych w celu zwiększenia rentowności serwisów dealerskich.

  Dowiedz się więcej
 • Produkty Mobil™

  Niezależnie od tego, czy szukasz paliwa, oleju, smaru lub oleju przekładniowego do samochodu osobowego albo dostawczego, środki smarne Mobil™ zapewnią Ci sprawne funkcjonowanie pojazdu. Kliknij, aby sprawdzić, który produkt jest właściwy do Twojego samochodu i dowiedzieć się więcej o liniach produktów Mobil 1™, Mobil Super™ i Mobil Delvac™.