Man in grey hoodie choosing oil

Mobil™ dla sprzedawców detalicznych

Wiemy, że każdy klient korzysta z samochodu w inny sposób: niektórzy dojeżdżają nim do pracy, inni odwożą dzieci do szkoły lub jeżdżą na zakupy. W związku z tym ich potrzeby i podejście do doboru oleju silnikowego są różne. Część osób podchodzi do wymiany oleju emocjonalnie, a inni postrzegają ją jako transakcję i szukają możliwie najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

Mobil™ to jedna z najbardziej znanych marek środków smarnych na świecie, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów. Wierzymy, że zapewniane przez nas osiągi, a także innowacyjność i doświadczenie pomogą sprzedawcom detalicznym opracować solidną ofertę produktów premium pozwalającą poprawić profil działalności, udowodnić gwarantowaną jakość i sprostać potrzebom klientów.

Dostęp do pełnej oferty Mobil obejmującej produkty Mobil 1™ i Mobil Super zwiększa atrakcyjność firmy na rynku i pomaga rozwijać jej działalność.

Mobil 1™ to flagowa marka kierowana do klientów, dla których najważniejsze są osiągi. Ta marka jest doskonale rozpoznawalna w branży motoryzacyjnej i olejach wysokiej jakości. Formulacje produktów Mobil 1™ zostały opracowane z wykorzystaniem opatentowanej technologii ExxonMobil dotyczącej produktów syntetycznych, zapewniającej dodatkową ochronę silnika i przekraczającej parametry oczekiwane zwykle od olejów konwencjonalnych.

Seria Mobil Super™ to oleje silnikowe klasy premium kierowane do klientów stanowiących główny segment rynku i ponad połowę sektora olejów do samochodów osobowych. Marka Mobil Super™ chroni to, co bliskie sercu klientów – czyli ich samochód i jego silnik.

Współpracując z nami, będziesz mieć dostęp do ekskluzywnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Nasze narzędzie „Planogram” pomaga maksymalnie wykorzystać dostępne w punkcie sprzedaży możliwości, a asortyment i promocje, w połączeniu z dedykowanymi materiałami do punktów sprzedaży, pomagają przyciągnąć nowych klientów i zachęcić ich do ponownego zakupu.

 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • super-6-pack-range

  Oleje Mobil Super

  Mobil Super to rodzina olejów silnikowych do samochodów osobowych, które zapewniają różne poziomy ochrony dostosowane do warunków, z którymi styka się użytkownik — dzięki nim można jeździć bez żadnych obaw.

  Dowiedz się więcej
 • yellow-drop

  Mobil 1™

  Wybierz odpowiedni olej dla silnika Twojego samochodu z szeregu syntetycznych olejów Mobil 1™.

  Dowiedz się więcej
 • aston-martin

  Mobil 1™ - partnerzy

  Mobil 1 i partnerstwo w sportach motorowych.

  Dowiedz się więcej