white-vans-parked

Menadżer floty pojazdów

Zarządzanie flotą pojazdów – pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych lub samochodów osobowych – to niekończące się wyzwanie. Coraz większy wpływ mają na nie czynniki zewnętrzne, takie jak presja finansowa, troska o środowisko, zobowiązania prawne oraz zaawansowane osiągnięcia technologiczne. Dlatego jako osoba zarządzająca flotą, musisz dbać o zysk i szukać sposobów na ograniczenie emisji dwutlenku węgla w swojej flocie.

Posiadamy asortyment cieszących się zaufaniem marek światowej klasy, które dostarczają zaawansowanych rozwiązań w zakresie smarowania, i pomagają stawić czoła wyzwaniom. Przykładowo, nasza oferta syntetycznych środków smarnych Mobil Delvac™ obejmuje kompleksowe rozwiązania opracowane z wykorzystaniem naszej wiedzy technicznej i doświadczenia w branży oraz dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu w poprawę wydajności i sprawności pojazdów oraz maszyn i urządzeń naszych klientów.

Seria produktów Mobil Delvac™ posiadająca aprobaty ponad 300 producentów OEM oferuje złożone korzyści związane z oszczędnością paliwa i ochroną przeciwzużyciową silnika, zapewniając osobom zarzącającym flotom optymalizację efektywności działania. Mobil Delvac™ to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie linii środków smarnych do pojazdów użytkowych, jakie są dostępne na rynku, opracowanych z myślą o ochronie nowoczesnych silników niskoemisyjnych.

Oprócz kompleksowej oferty środków smarnych opracowujemy także nowatorskie usługi, narzędzia i rozwiązania cyfrowe pomagające klientom skuteczniej realizować swoje cele biznesowe. Przykładem tego jest narzędzie ułatwiające rekomendowanie produktów dla flot. Nasz zespół zarekomenduje odpowiednie produkty, zoptymalizuje ilości, aby skutecznie chronić całą flotę pojazdów.

Mobil Delvac Ultra, Modern i Legend - opakowanie z czerwoną ciężarówką

Wysoka wydajność zapewniająca niezawodną pracę

Utrzymuj swoje pojazdy w dobrym stanie technicznym na dłużej dzięki Mobil Delvac™

Gdy Twoje pojazdy pokonują długie trasy, potrzebujesz odpowiednich produktów, które zapewnią im wsparcie podczas jazdy. Wysokowydajne oleje silnikowe Mobil Delvac, teraz podzielone na trzy nowe kategorie, to sprawdzone produkty zapewniające długą eksploatację pojazdów.

 • lorry-xray

  Przewodnik doboru produktów

  ExxonMobil od 80 lat specjalizuje się w środkach smarnych do pojazdów użytkowych. Mobil Delvac™ oferuje narzędzie doboru rekomendowanych środków smarnych dla twojego pojazdu ciężarowego.

  Dowiedz się więcej
 • red-black

  Mobil Delvac™

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek.

  Dowiedz się więcej
 • Fuel Meter

  Oszczędzaj paliwo

  Koszty paliwa stanowią istotną część wydatków ponoszonych przez operatorów flot pojazdów. Syntetyczne oleje silnikowe Mobil Delvac, używane samodzielnie lub w połączeniu z syntetycznymi smarami oraz olejami przekładniowymi, są w stanie zmniejszyć spalanie w porównaniu z konwencjonalnymi mineralnymi środkami smarnymi.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • mechanic at work

  Ochrona

  Wybierz środek smarny Mobil Delvac™ w celu zapewnienia najlepszej ochrony silnika.

  Dowiedz się więcej