racing car on track

Wyścigi są częścią DNA Mobil 1™

Mobil 1 aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie – od amatorskich poprzez wyścigi samochodów wyczynowych po NASCAR® oraz od WRC do będącej ukoronowaniem sportów motorowych Formuły 1. Naszą ambicją jest dążenie do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych zespołom, w najbardziej wymagających środowiskach wyścigowych, którym bliski jest duch rywalizacji i pragnienie zwycięstwa – takie, jak to wyrażone przez Mobil 1.
 • old-truck

  Długa historia osiągnięć w sportach

  Olej silnikowy Mobil 1™ został wprowadzony na rynek ponad czterdzieści lat temu jako pierwszy dostępny na świecie w pełni syntetyczny olej silnikowy. Nadal pozostaje wiodącą na świecie marką syntetycznych olejów silnikowych.

  Dowiedz się więcej
 • oil being poured from bottle

  Technologia w każdym opakowaniu

  Obejrzyj filmy i przeczytaj, w jaki sposób nasi doświadczeni inżynierowie opracowują syntetyczne oleje silnikowe i środki smarne wysokiej jakości, wykorzystując najnowocześniejszą technologię ExxonMobil.

  Dowiedz się więcej
 • racing-car-driving-on-track

  Aston Martin Red Bull Racing

  ExxonMobil zapewnia partnerstwo technologiczne, doskonałej jakości oleje Mobil 1™, paliwa Esso Synergy Racing oraz wsparcie techniczne zespołowi Aston Martin Red Bull Racing.

  Dowiedz się więcej
 • porche racing 911

  Porsche Mobil 1™ Supercup

  Mobil 1™ jest sponsorem wyścigów Porsche Mobil 1 Supercup, najszybszych i najbardziej prestiżowych mistrzostw jednej marki.

  Dowiedz się więcej
 • mobil1-grid

  Mobil 1™ The Grid

  Mobil 1™ pokazuje najbardziej ekscytujące sporty motorowe w telewizji i internecie.

  Dowiedz się więcej