Nalewanie oleju z butelki

Technologia w każdym opakowaniu

Kiedy sięgasz po olej Mobil 1™, wybierasz płynną technologię, która działa na poziomie molekularnym. Mieszanka syntetycznych olejów bazowych wysokiej jakości zwalcza szlam i osady w silniku, ogranicza zużycie i pomaga kontrolować degradację oleju, zapewniając doskonałą wydajność, która sprawia, że silnik pracuje jak nowy.

W Clinton (New Jersey, USA) pracują inżynierowie odpowiedzialni za technologię Mobil 1. Asortyment ExxonMobil jest stale udoskonalany, a∘nowe produkty przechodzą rygorystyczne testy wydajności w∘najnowocześniejszych placówkach. Mistrz świata kierowców F1 Max Verstappen odwiedził te światowej klasy laboratoria, aby dowiedzieć się, jak powstają formulacje Mobil 1 stosowane na torze.

Sprawdzone i przetestowane produkty

Mobil 1 przechodzi testy nie tylko w laboratorium, ale również na torze. Wiedza zdobyta na torze pomaga nam w∘opracowaniu formulacji, które trafiają do samochodów używanych na drogach. W sportach motorowych, takich jak Formuła 1 i NASCAR, produkty Mobil 1 muszą sprostać ekstremalnym warunkom. Silniki napełnione olejem Mobil 1 pokonują tysiące kilometrów w trudnych i zmiennych warunkach.
 • Zespół Red Bull świętujący wygraną, podczas gdy pojazd przekracza linię mety

  Przekraczanie granic

  Technologia Mobil 1 jest kluczowym elementem umożliwiającym zespołom wyścigowym przekraczanie kolejnych granic, co pozwala zgromadzić wiedzę, którą można wykorzystać do poprawy osiągów na drodze. Dzięki naszym partnerom Porsche i Oracle Red Bull Racing, każdy przejechany kilometr na torze pomaga poprawić wrażenia z jazdy dla każdego kierowcy.

 • Samochód Porsche 919 Hybrid

  Zaawansowana technologia smarowania dla wszystkich rozwiązań hybrydowych

  Zespół inżynierów Mobil 1 regularnie przeprowadza szeroko zakrojone testy hybrydowe. Olej silnikowy Mobil 1 0W-20 zapewnia całoroczną wydajność i ochronę dla silników hybrydowych, radząc sobie w warunkach zimowych i ekstremalnych upałach, a także w mieszanym trybie jazdy miejskiej, podmiejskiej i autostradowej, zapewniając wyjątkową ochronę przed osadami, szlamem oraz zużyciem. Oleje silnikowe Mobil 1 do pojazdów hybrydowych są regularnie poddawane testom na torze w najbardziej wymagającym pojeździe hybrydowym – bolidzie F1.

Fiona McEwan, doradca techniczny na torze w zespole Oracle Red Bull Racing

Fiona odgrywa kluczową rolę w kontynuacji sukcesów Oracle Red Bull Racing. Analizując działanie oleju silnikowego Mobil 1 stosowanego w silnikach biorących udział w Grand Prix, może pomóc pojazdom uzyskać optymalne osiągi.
 • Samochód F1 w boksie

  Oracle Red Bull Racing i Mobil 1™

  Od 2017 roku Mobil 1 pomaga zespołowi Oracle Red Bull Racing zwyciężać, co zaowocowało dwoma tytułami mistrza świata kierowców i zwycięstwem w kategorii konstruktorów F1. Mobil 1 odgrywa dwie kluczowe role, dzięki którym silniki Grand Prix mogą pracować na najwyższym poziomie – pomaga w utrzymaniu czystości wewnętrznych powierzchni silnika, zapobiegając gromadzeniu się osadów, a także zapobiega ich zużyciu.

  Dowiedz się więcej
 • Samochód Porsche GT3 Cup na torze

  Porsche

  Bliska współpraca Porsche i Mobil 1 zapewnia kierowcom maksymalne osiągi i wyjątkowe wrażenia. Początki tej pionierskiej współpracy sięgają 1996 roku, obejmując pięć generacji kultowego modelu Porsche 911 i ułatwiając wprowadzenie kilku innych nowych modeli samochodów.

  Więcej o Porsche

Może Cię zainteresować

 • Logo partnerstwa Red Bull na koszulce

  Nasze partnerstwa

  Mobil 1 aktywnie uczestniczy w sportach motorowych na każdym poziomie i współpracuje z wieloma najpopularniejszymi i najbardziej utytułowanymi zespołami wyścigowymi na świecie, między innymi Oracle Red Bull Racing w Formule 1 oraz Porsche Motorsport. Sporty motorowe są integralną częścią rozwoju innowacyjnych technologii i produktów.

 • Logo Mobil 1

  Mobil 1 The Grid

  Poznaj kulisy najbardziej ekscytującego sportu motorowego na świecie. Bądź świadkiem emocjonujących wyścigów Formuły 1, NASCAR® i Rajdowych Mistrzostw Świata. Odkryj epickie serie, takie jak Porsche Mobil 1 Supercup i dowiedz się, co dzieje się za kulisami w renomowanych zespołach, takich jak Oracle Red Bull Racing. Możesz też śledzić ekstremalne wydarzenia samochodowe, takie jak Formula Drift.

 • Zdjęcie 6 butelek jednolitrowych Mobil 1

  Produkty Mobil 1

  Sprawdź, jaki olej jest odpowiedni dla Twojego pojazdu, i wybierz technologię wygrywającą wyścigi.

 • Stacja benzynowa Esso

  W Gdzie kupić?

  Dowiedz się, gdzie kupić środki smarne Mobil dla konsumentów i klientów biznesowych w Polsce.