Seria Mobil Vactra™ – najwyższej jakości oleje do prowadnic

Mobil Vactra™ to seria najwyższej jakości olejów przeznaczonych do prowadnic obrabiarek. Ta seria została starannie opracowana przy użyciu zaawansowanych zestawów dodatków uszlachetniających, które zapewniają optymalne właściwości zmniejszające tarcie nawet przy niskich prędkościach posuwu i wysokich obciążeniach, dobrą separację od wodnych chłodziw do obróbki metali oraz długotrwałą ochronę części i wyposażenia przed korozją. Technologia zastosowana w serii olejów Mobil Vactra jest efektem wieloletnich innowacji inżynieryjnych i jest rekomendowana przez wielu producentów obrabiarek z całego świata.

Dowiedz się, który produkt serii olejów Mobil Vactra będzie odpowiedni dla Twojej obrabiarki

Wielu czołowych producentów obrabiarek na świecie zaleca stosowanie olejów serii Mobil Vactra w swoich urządzeniach, a niektóre z tych rekomendacji są preferencyjne lub wyłączne. Aby dowiedzieć się, jaka klasa oleju jest zalecana dla Twojego urządzenia, przejrzyj tę listę producentów obrabiarek.

Zawsze należy zapoznać się instrukcją obsługi urządzenia.

Dowiedz się, jak użytkownicy oceniają produkty Mobil

  • „Używany przeze mnie olej do prowadnic miał słabą deemulgowalność, co skutkowało wysokim zużyciem środka smarnego. Zmiana oleju na Mobil Vactra Oil Number 2 rozwiązała problem i zapewniła również ogólną oszczędność kosztów środków smarnych”.

    Klient z Włoch
  • „W swoim zakładzie korzystam z wielu narzędzi i maszyn różnych producentów. Na szczęście jest jeden środek smarny, który posiada aprobatę głównych producentów sprzętu – Mobil Vactra Oil Number 2. Dzięki niemu mogę zapewnić optymalizację magazynu i uniknąć potencjalnych błędów przy uzupełnianiu oleju”.

    Klient z Francji
  • „Miałem problemy ze zgodnością między olejami do prowadnic a płynami do obróbki metali, co wymagało cotygodniowego czyszczenia zbiorników oleju i układów obiegowych. Pojawiały się również problemy z nieprzyjemnymi zapachami. Zmiana oleju na Mobil Vactra Oil Number 2 rozwiązała te problemy, a także umożliwiła skrócenie przestojów związanych z koniecznością wykonania czynności obsługowych i zwiększenie wydajności”.

    Klient z Niemiec
Mobil Vactra Oil Series

Dowiedz się, w jaki sposób seria olejów Mobil Vactra może pomóc zwiększyć wydajność Twoich obrabiarek. 


Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej. 

Wybierz serię olejów Mobil Vactra