Odpowiedni olej do pojazdów Renault

Samochody ciężarowe Renault, w tym pojazdy typu HGV oraz inne pojazdy użytkowe mogą czerpać szereg korzyści z wysokiej jakości syntetycznych olejów Mobil Delvac™, które zostały opracowane w tak, aby spełniały specyfikacje RXD, RGD i RLD-2/3/4. Oferujemy szeroką gamę, godnych zaufania, olejów Mobil Delvac – od olejów do samochodów ciężarowych Renault aż po oleje do autokarów tej marki.

Oleje z aprobatą Renault RLD-2

Mobil Delvac MX Extra 10W-40 oraz Mobil Delvac MX 15W-40 to zatwierdzone przez Renault oleje do wysokoobciążonych silników, posiadające aprobatę Renault RLD-2. Oleje te zapewniają doskonałe smarowanie współczesnych silników wysokoprężnych pracujących w trudnych warunkach, pomagają utrzymać je w czystości i wydłużyć okres ich eksploatacji.

Oleje z aprobatą Renault RLD-2 i RLD-3

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 to w pełni syntetyczny, niskopopiołowy olej do silników wysokoprężnych posiadający dopuszczenia Renault RLD-2 i RLD-3 oraz zapewniający zarówno oszczędność paliwa¹, jak i wydłużenie okresów pomiędzy wymianami oleju.

Mobil Delvac XHP ESP M 10W-40 to niskopopiołowy olej syntetyczny, który posiada aprobaty Renault RLD-2 i RLD-3 i zapewnia zaawansowaną ochronę silnika i układu redukcji emisji spalin.

Oleje z aprobatą Renault RLD-3 i RLD-4

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 to doskonałej jakości olej do silników wysokoprężnych, posiadający aprobaty Renault RLD-3 i RLD-4. Pomaga wydłużyć żywotność silników pojazdów drogowych i maszyn roboczych pracujących w najtrudniejszych warunkach.

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 to bardzo wysokiej jakości olej do silników wysokoprężnych posiadający aprobaty Renault RLD-3 i RLD-4. Zapewnia on doskonałe smarowanie współczesnych silników Diesla pracujących w trudnych warunkach, wydłużając okres ich eksploatacji.

Oleje z aprobatą Renault RLD-2, RXD i RGD

Mobil Delvac 1 5W-40 oraz Mobil Delvac XHP Extra 10W-40 to w pełni syntetyczne oleje do silników wysokoprężnych spełniające wymagania specyfikacji Renault RXD. Oleje Mobil Delvac 1 5W-40 i Mobil Delvac XHP EXTRA 10W-40 zapewniają zarówno doskonałą wydajność silnika, jak i wyjątkową ochronę w wysokich i niskich temperaturach.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oleju zgodnego ze specyfikacją Renault RLD-2/3/4, RXD czy też Renault RGD, skorzystaj z naszego narzędzia „Mobil Delvac – dobierz olej”, aby dobrać odpowiedni olej do swojego pojazdu Renault.

W jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki stosowaniu Mobil Delvac 1?

W pełni syntetyczne oleje, takie jak Mobil Delvac 1, docierają do poszczególnych elementów silników w samochodach Renault łatwiej niż tradycyjne oleje mineralne, dzięki czemu silnik może pracować efektywniej. Mobil Delvac 1 działa także szybciej, dzięki czemu silnik w krótszym czasie osiąga najwyższy poziom wydajności działania. Obie te cechy pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji silników wysokoprężnych oraz ograniczyć spalanie w samochodach dostawczych i/lub ciężarowych.

W jaki sposób Mobil Delvac chroni silniki w pojazdach Renault?

Oleje Mobil Delvac 1 LE 5W-30 oraz Mobil Delvac XHP ESP M 10W-40 z zaawansowanym pakietem dodatków pomagają wydłużyć żywotność silników oraz utrzymać wysoką efektywność elementów systemów redukcji emisji spalin, takich jak filtry cząstek stałych (DPF) stosowane w silnikach Renault. Filtry DPF stosuje się w celu spełnienia wymogów norm emisji Euro IV, V i VI.

Jak dobrać odpowiedni olej do mojego samochodu Renault?

Stosowanie właściwego oleju w pojazdach dostawczych lub ciężarowych pozwala spełniać normy określone przez Renault. Stosowanie odpowiedniego oleju Mobil Delvac podczas rutynowych przeglądów serwisowych i zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu nie będzie miało wpływu na ważność gwarancji producenta, jakiej udziela Renault. Aby uzyskać rekomendację, wyszukaj markę i model pojazdu w narzędziu doboru oleju „Mobil Delvac - dobierz olej”.

1 W porównaniu z konwencjonalnym olejem silnikowym 15W-40 – rzeczywiste obniżenie zużycia paliwa zależy od rodzaju pojazdu/wyposażenia, temperatury zewnętrznej, warunków jazdy oraz lepkości oleju.

 • Lorry driving from sunset

  Produkty Mobil Delvac™

  Mobil Delvac™ zaspokoi każdą potrzebę związaną ze smarowaniem silnika wysokoprężnego — od olejów po smary i płyny do chłodnic.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Row of trucks

  Oleje według producenta pojazdu

  Mobil Delvac™ uzyskał ponad 2000 dopuszczeń i aprobat od ponad 300 producentów pojazdów i urządzeń.

  Dowiedz się więcej