Row of trucks

Oleje według producenta pojazdu

Ponad 30 lat badań nad formulacjami syntetycznymi pozwoliło inżynierom z działu badawczo-rozwojowego ExxonMobil opracować serię olejów syntetycznych Mobil Delvac™ - jedną z najbardziej rozwiniętych linii produktów smarnych dla pojazdów ciężarowych.

Mobil Delvac to wybór wielu wiodących na świecie producentów silników pojazdów ciężarowych do fabrycznego zalania oraz do wymian serwisowych.

Oleje Mobil Delvac uzyskały ponad 2000 aprobat i dopuszczeń od ponad 300 producentów sprzętu OEM.

Aby wybrać produkt smarny Mobil Delvac do Twojej ciężarówki, wskaż poniżej producenta pojazdu.

 • Oleje silnikowe dla pojazdów MAN

  Pojazdy ciężarowe, autobusy i autokary MAN wymagają oleju do wysokoobciążonych silników. Sprawdź, który olej Mobil Delvac™ posiada aprobaty MAN zgodne ze specyfikacją twojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Oleje silnikowe dla pojazdów Mercedes

  Pojazdy dostawcze i ciężarowe Mercedes-Benz wymagają oleju do wysokoobciążonych silników. Sprawdź, który olej Mobil Delvac™ posiada aprobaty Mercedes zgodne ze specyfikacją twojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • Oleje silnikowe dla pojazdów Scania

  Oleje do wysokoobciążonych silników pojazdów ciężarowych, autobusów i autokarów Scania. Zobacz, który olej Mobil Delvac™ posiada aprobaty Scania i jest zalecany do stosowania w twoim samochodzie.

  Dowiedz się więcej
 • Oleje silnikowe dla pojazdów ciężarowych Volvo

  Oleje do wysokoobciążonych silników pojazdów ciężarowych, autobusów i autokarów Volvo. Zobacz, który olej Mobil Delvac™ posiada aprobaty Volvo i jest zalecany do stosowania w twoim samochodzie.

  Dowiedz się więcej
 • Oleje do pojazdów Renault

  Samochody ciężarowe Renault, w tym pojazdy typu HGV oraz inne pojazdy użytkowe mogą czerpać szereg korzyści z doskonałej jakości olejów syntetycznych Mobil Delvac™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Renault.

  Dowiedz się więcej