Oleje silnikowe dla pojazdów ciężarowych Volvo

Samochody ciężarowe Volvo, w tym typu HGV, a także autokary i samochody dostawcze mogą czerpać korzyści z doskonałej jakości olejów syntetycznych Mobil Delvac™ — opracowanych w taki sposób, aby spełniały normę Volvo VDS-3. Od olejów do samochodów ciężarowych Volvo FH 12 lub autokarów B7R, aż po olej do koparki Volvo EW180C — masz do dyspozycji szeroką gamę godnych zaufania olejów Mobil Delvac.

Oleje z Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-4 & Volvo VDS-3

Mobil Delvac MX™ ESP 15W-40 to olej o znakomitych właściwościach posiadający aprobatę Volvo VDS 4.5, Volvo VDS 4 i Volvo VDS 3, zapewnia wyjątkową ochronę w najbardziej wymagających silnikach wysokoprężnych.

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 to olej o znakomitych właściwościach posiadający aprobatę Volvo VDS 4.5, Volvo VDS 4 i Volvo VDS 3, zapewnia wyjątkową ochronę w najbardziej wymagających silnikach wysokoprężnych.

Oleje z Volvo VDS-4 &Volvo VDS-3

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 to w pełni syntetyczny, niskopopiołowy olej o doskonałych właściwościach, przeznaczony dla silników wysokoprężnych. Produkt ten spełnia normy Volvo VDS-4 i Volvo VDS-3, zapewniając zarówno potencjalną oszczędność paliwa, jak i wydłużenie okresów pomiędzy wymianami.

Mobil Delvac XHP ESP M 10W-40to niskopopiołowy olej syntetyczny o doskonałych właściwościach, przeznaczony dla silników wysokoprężnych. Produkt ten spełnia normę Volvo VDS-4 i Volvo VDS-3, zapewniając zaawansowaną ochronę silnika i systemu redukcji spalin w trudnych warunkach drogowych.

Oleje z Volvo VDS-3 i Volvo VDS-2

Mobil Delvac 1 5W-40 to w pełni syntetyczny olej do silników wysokoprężnych, posiadający aprobatę Volvo VDS-3 i Volvo VDS-2. Produkt ten zapewnia doskonałą wydajność oraz niezrównaną ochronę silnika w wysokich i niskich temperaturach.

Mobil Delvac XHP Extra 10W-40 to bardzo dobrej jakości, syntetyczny olej do silników wysokoprężnych, zgodny z normami Volvo VDS-3 i Volvo VDS-2. Produkt ten został opracowany, aby wydłużyć okresy pomiędzy wymianami oleju w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych, wykorzystywanych w trudnych warunkach drogowych i terenowych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oleju zgodnego z normą Volvo VDS-4, Volvo VDS-3 czy Volvo VDS-2, skorzystaj z narzędzia „doboru oleju”, aby dobrać odpowiedni olej do swojego pojazdu Volvo.

W jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki stosowaniu Mobil Delvac 1?

W pełni syntetyczne oleje, takie jak Mobil Delvac 1, docierają do poszczególnych elementów silnika w samochodach marki Volvo łatwiej niż tradycyjne oleje mineralne, dzięki czemu silnik może pracować wydajniej. Mobil Delvac 1 działa także szybciej, dzięki czemu silnik w krótszym czasie osiąga najwyższy poziom wydajności działania. Obie te cechy pozwalają zmniejszyć koszty utrzymania silników wysokoprężnych oraz ograniczyć spalanie w samochodach dostawczych i ciężarowych.

W jaki sposób Mobil Delvac chroni silniki Volvo spełniające normy Euro IV, Euro Vi Euro VI?

Oleje Mobil Delvac 1 LE 5W-30 oraz Mobil Delvac XHP ESP M 10W-40 zawierają zaawansowane dodatki opracowane przez ekspertów, pozwalające zwiększyć żywotność silników oraz utrzymać wysoką efektywność systemów redukcji spalin, takich jak filtry cząstek stałych stosowane w silnikach Volvo. Filtry DPF stosuje się w celu spełnienia wymogów standardów emisji Euro IV, EuroVi Euro VI.

Jak dobrać odpowiedni olej do mojego samochodu Volvo?

Stosowanie odpowiedniego oleju w pojazdach dostawczych lub ciężarowych pozwala spełniać normy określone przez Volvo. Stosowanie właściwego produktu Mobil Delvac podczas rutynowych przeglądów serwisowych i zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu nie będzie miało wpływu na ważność gwarancji producenta, jaką daje Volvo. Możesz uzyskać rekomendację za pomocą narzędzia „Dobierz olej” poprzez wyszukanie marki i modelu pojazdu.

 • Lorry driving from sunset

  Produkty Mobil Delvac™

  Mobil Delvac™ zaspokoi każdą potrzebę związaną ze smarowaniem silnika wysokoprężnego — od olejów po smary i płyny do chłodnic.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Row of trucks

  Oleje według producenta pojazdu

  Mobil Delvac™ uzyskał ponad 2000 dopuszczeń i aprobat od ponad 300 producentów pojazdów i urządzeń.

  Dowiedz się więcej