Właściciel warsztatu

Mechanik samochodowy

Coraz szybszy postęp technologiczny i zmieniające się wymagania klientów sprawiają, że obsługa posprzedażowa przechodzi obecnie poważne zmiany. Mają one wpływ na sposób, w jaki konsumenci, kierowcy pojazdów ciężarowych i samochodów dostawczych, właściciele warsztatów i dostawcy postrzegają pojazdy, niezbędne czynności obsługowe i metody prowadzenia działalności.

Zachodzące zmiany mają poważny wpływ na mechaników, ponieważ klienci oczekują szybszej obsługi i nadzwyczajnej jakości. W związku z tym tempo codziennej pracy jest jeszcze szybsze. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę właścicieli, którzy korzystają z pojazdów przez dłuższy czas. Może to utrudniać znalezienie odpowiednich części i środków smarnych dla starszych modeli.

Mobil™ to jedna z najbardziej znanych marek środków smarnych na świecie, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów. Dzięki naszej ofercie produktów Mobil 1™, Mobil Super™ i Mobil Delvac™ możemy proponować kompleksowe rozwiązania do samochodów osobowych i ciężarowych. Wierzymy, że zapewniane przez nas osiągi, a także innowacyjność i doświadczenie pozwalają nam oferować doskonałe produkty zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Ciągle opracowujemy nowoczesne usługi, narzędzia i rozwiązania cyfrowe pomagające szybciej i skuteczniej poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Przykładowo, nasze nowe narzędzie doboru produktów posiadające funkcję wyszukiwania według numeru VIN pojazdu, zostało stworzone, aby pomóc mechanikom uzyskać dokładne informacje na temat specyfikacji oleju silnikowego oraz przyspieszyć proces doboru produktów. Zaoszczędzony czas można poświęcić na inne zadania.

Ponadto uczestnicy programu Mobil™ 1 dla warsztatów otrzymują dostęp do naszego wyjątkowego cyfrowego centrum zawierającego materiały marketingowe, wytyczne dotyczące działalności, zasoby szkoleniowe i aktualności z branży.

Aby uzyskać pomoc techniczną, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer 0800 028 2851.

Skontaktuj się z biurem pomocy technicznej

 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ oleje silnikowe

  Mobil 1, oleje silnikowe dostępne na całym świecie, spełniają najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodowych.
  Dobierz odpowiedni olej Mobil 1™ do silnika swojego pojazdu.

  Dowiedz się więcej
 • super-6-pack-range

  Oleje Mobil Super

  Mobil Super to rodzina olejów silnikowych do samochodów osobowych, które zapewniają różne poziomy ochrony dostosowane do warunków, z którymi styka się użytkownik — dzięki nim można jeździć bez żadnych obaw.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej