aston martin racing car

Mobil 1™ - partnerzy

ABT i Mobil 1

Dzięki bogatej wspólnej historii obie firmy stanowią doskonałych partnerów i właśnie dlatego ABT zaleca olej Mobil 1 we wszystkich swoich samochodach wyczynowych.

Bentley Motors i Mobil 1

Mobil 1 oraz Bentley Motors od ponad dekady współpracują ze sobą, aby zapewnić niezawodne działanie i doskonałe osiągi każdemu silnikowi w tym najbardziej pożądanym na świecie, luksusowym samochodzie, w nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

Porsche i Mobil 1

Porsche i Mobil 1 są partnerami zapewniającymi optymalne parametry, które zapewniają kierowcy wyjątkowe wrażenia. Ta współpraca kwitnie od 1996 r., obejmując cztery generacje znamiennego modelu Porsche 911 oraz ułatwiając wprowadzenie wielu nowych modeli w różnych kategoriach samochodów.

Aston Martin i Red Bull Racing

Oleje Mobil 1™ mają do odegrania dwie kluczowe role, aby zapewnić bezproblemową pracę silnika podczas wyścigów Grand Prix. Pierwszą jest utrzymanie silnika w czystości i zapobieganie gromadzeniu się osadów. Drugą jest ochrona przed zużyciem. Jeśli obie są spełnione, wówczas kierowcy i zespół mogą zaczynać każdy wyścig z poczuciem pewności i wiary w zwycięstwo.