lorry-drives-away-from-sunset

Oleje do poj. ciężarowych

Od czasu wprowadzenia na rynek w 1925 r. olej Mobil Delvac zapewnia długi okres żywotności i doskonałą ochronę silników i układów przeniesienia napędu w samochodach ciężarowych na całym świecie nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacji.

Od początku istnienia Mobil Delvac wyznaczał wzorzec doskonałego środka smarnego. Zaangażowanie w prace badawcze i rozwój technologiczny, a także globalna dostępność sprawiły, że produkty Mobil Delvac stały się jedną z najczęściej używanych marek olejów do wysokoobciążonych silników w pojazdach użytkowych.

 • red-black

  Mobil Delvac™

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek.

  Dowiedz się więcej
 • lorry-xray

  Przewodnik doboru produktów

  ExxonMobil od 80 lat specjalizuje się w środkach smarnych do pojazdów użytkowych. Mobil Delvac™ oferuje narzędzie doboru rekomendowanych środków smarnych dla twojego pojazdu ciężarowego.

  Dowiedz się więcej
 • old-truck

  Historia oleju Mobil Delvac™

  W ciągu 90 lat istnienia olej Mobil Delvac™, jeden z pierwszych na świecie olejów do silników wysokoprężnych, odpowiadał nieustannie zmieniającym się potrzebom branżowym, oferując nieustanną innowacyjność i doskonałe parametry.

  Dowiedz się więcej
 • Fuel Meter

  Oszczędzaj paliwo

  Koszty paliwa stanowią istotną część wydatków ponoszonych przez operatorów flot pojazdów. Syntetyczne oleje silnikowe Mobil Delvac, używane samodzielnie lub w połączeniu z syntetycznymi smarami oraz olejami przekładniowymi, są w stanie zmniejszyć spalanie w porównaniu z konwencjonalnymi mineralnymi środkami smarnymi.

  Dowiedz się więcej
 • mechanic at work

  Ochrona

  Wybierz środek smarny Mobil Delvac™ w celu zapewnienia najlepszej ochrony silnika.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Oil bubbles

  Czym jest syntetyczny środek smarny?

  Oleje silnikowe nie powstają w identyczny sposób. Zapewne już wiesz, że oleje syntetyczne przewyższają oleje mineralne, ale prawdopodobnie nie znasz różnicy między olejami w pełni syntetycznymi a syntetycznymi, czy posiadającymi domieszkę olejów syntetycznych. Jeśli nie znasz, usiądź wygodnie i przeczytaj.

  Dowiedz się więcej