lorry-drives-away-from-sunset

Oleje do poj. ciężarowych

Od czasu wprowadzenia na rynek w 1925 r. olej Mobil Delvac zapewnia długi okres żywotności i doskonałą ochronę silników i układów przeniesienia napędu w samochodach ciężarowych na całym świecie nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacji.

Od początku istnienia Mobil Delvac wyznaczał wzorzec doskonałego środka smarnego. Zaangażowanie w prace badawcze i rozwój technologiczny, a także globalna dostępność sprawiły, że produkty Mobil Delvac stały się jedną z najczęściej używanych marek olejów do wysokoobciążonych silników w pojazdach użytkowych.

Mobil Delvac Ultra, Modern i Legend - opakowanie z czerwoną ciężarówką

Wysoka wydajność zapewniająca niezawodną pracę

Utrzymuj swoje pojazdy w dobrym stanie technicznym na dłużej dzięki Mobil Delvac™

Gdy Twoje pojazdy pokonują długie trasy, potrzebujesz odpowiednich produktów, które zapewnią im wsparcie podczas jazdy. Wysokowydajne oleje silnikowe Mobil Delvac, teraz podzielone na trzy nowe kategorie, to sprawdzone produkty zapewniające długą eksploatację pojazdów.

 • red-black

  Mobil Delvac™

  Wydłuż życie wysokoobciążonych silników z Mobil Delvac™, lidera w dziedzinie technologii olejów silnikowych do ciężarówek.

  Dowiedz się więcej
 • lorry-xray

  Przewodnik doboru produktów

  ExxonMobil od 80 lat specjalizuje się w środkach smarnych do pojazdów użytkowych. Mobil Delvac™ oferuje narzędzie doboru rekomendowanych środków smarnych dla twojego pojazdu ciężarowego.

  Dowiedz się więcej
 • old-truck

  Historia oleju Mobil Delvac™

  W ciągu 90 lat istnienia olej Mobil Delvac™, jeden z pierwszych na świecie olejów do silników wysokoprężnych, odpowiadał nieustannie zmieniającym się potrzebom branżowym, oferując nieustanną innowacyjność i doskonałe parametry.

  Dowiedz się więcej
 • Fuel Meter

  Oszczędzaj paliwo

  Koszty paliwa stanowią istotną część wydatków ponoszonych przez operatorów flot pojazdów. Syntetyczne oleje silnikowe Mobil Delvac, używane samodzielnie lub w połączeniu z syntetycznymi smarami oraz olejami przekładniowymi, są w stanie zmniejszyć spalanie w porównaniu z konwencjonalnymi mineralnymi środkami smarnymi.

  Dowiedz się więcej
 • mechanic at work

  Ochrona

  Wybierz środek smarny Mobil Delvac™ w celu zapewnienia najlepszej ochrony silnika.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Oil bubbles

  Czym jest syntetyczny środek smarny?

  Oleje silnikowe nie powstają w identyczny sposób. Zapewne już wiesz, że oleje syntetyczne przewyższają oleje mineralne, ale prawdopodobnie nie znasz różnicy między olejami w pełni syntetycznymi a syntetycznymi, czy posiadającymi domieszkę olejów syntetycznych. Jeśli nie znasz, usiądź wygodnie i przeczytaj.

  Dowiedz się więcej