happy man in van with boxes

Oleje do poj. dostawczych

Sukces Twojej firmy zależy od wydajności Twoich pojazdów. Dobór odpowiedniego oleju silnikowego może być czynnikiem odróżniającym Cię od konkurencji – szczególnie podczas jazdy w trudnych warunkach miejskich, w ruchu o dużym natężeniu, wymagających częstego ruszania i zatrzymywania się.
 • Peugeot

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Peugeot mogą czerpać korzyści z doskonałej jakości syntetycznych olejów Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Peugeot.

  Dowiedz się więcej
 • Mercedes-Benz

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Mercedes-Benz mogą czerpać korzyści z najwyższej jakości olejów syntetycznych Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Mercedes-Benz.

  Dowiedz się więcej
 • Citroën

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Citroen mogą czerpać korzyści z doskonałej jakości syntetycznych olejów Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Citroen.

  Dowiedz się więcej
 • Iveco

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Iveco mogą czerpać korzyści z doskonałej jakości olejów syntetycznych Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Iveco.

  Dowiedz się więcej
 • Ford

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Ford mogą czerpać korzyści z najwyższej jakości olejów syntetycznych Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Ford.

  Dowiedz się więcej
 • Fiat

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Fiat mogą czerpać korzyści z najwyższej jakości olejów syntetycznych Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Fiat.

  Dowiedz się więcej
 • Volkswagen

  Samochody dostawcze i lekkie pojazdy użytkowe Volkswagen mogą czerpać korzyści z najwyższej jakości olejów syntetycznych Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje firmy Volkswagen.

  Dowiedz się więcej