Oleje do samochodów dostawczych Ford

Samochody dostawcze Ford mogą czerpać korzyści z doskonałej jakości syntetycznych olejów Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje Ford WSS-M2C913-D oraz WSS-M2C913-C. Do wszystkich pojazdów dostawczych Ford oferujemy szeroką gamę godnych zaufania olejów Mobil Super.

Mobil Super 3000 Formula X1 Formula FE 5W-30 to syntetyczny olej silnikowy posiadający aprobatę Ford WSS-M2C913-C i WSS-M2C913-D, który zapewnia długą żywotność silnika, jego doskonałą ochronę przed zużyciem i tworzeniem się osadów i szlamu.

OlejMobil Super 3000 Formula X1 Formula FE 5W-30 zapewnia doskonałe smarowanie silników wysokoprężnych i benzynowych pracujących w trudnych warunkach drogowych charakterystycznych dla jazdy miejskiej. Produkt ten jest rekomendowany przez ExxonMobil do silników europejskich eksploatowanych w szerokiej gamie samochodów dostawczych, włączając w to pojazdy Ford.

W jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki stosowaniu Mobil Super?

W pełni syntetyczne oleje, takie jak Mobil Super, docierają do poszczególnych elementów silnika w samochodach Ford łatwiej niż tradycyjne oleje mineralne, dzięki czemu silniki działają sprawniej. Mobil Super działa także szybciej, dzięki czemu silnik w krótszym czasie osiąga najwyższy poziom wydajności działania. Cechy te pozwalają ograniczyć spalanie w samochodach dostawczych, redukując tym samym wydatki na zakup oleju napędowego, oraz zmniejszają koszty związane z utrzymaniem i naprawami silnika.

W jaki sposób Mobil Super chroni silnik w pojazdach Ford?

ExxonMobil zaleca olej Mobil Super 3000 Formula X1 Formula FE 5W-30 do stosowania w standardowych lub okresowo trudnych warunkach drogowych, włączając w to jazdę miejską.

Mobil Super 3000 Formula X1 Formula FE 5W-30 został stworzony z najwyższej jakości olejów bazowych i doskonale zrównoważonego pakietu dodatków uszlachetniających, aby zapewniać optymalną wydajność zarówno nowoczesnych, jak i starszych silników wysokoprężnych i benzynowych.

Jak dobrać odpowiedni olej do mojego samochodu Ford?

Używanie odpowiedniego oleju w pojazdach dostawczych jest bardzo ważne, żeby zapewnić przestrzeganie specyfikacji Ford. Stosowanie właściwego produktu Mobil Super podczas rutynowych przeglądów serwisowych i zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu nie będzie miało wpływu na ważność gwarancji producenta, jakiej udziela Ford. Aby uzyskać rekomendację, wyszukaj markę i model pojazdu w narzędziu doboru oleju „Mobil Super – dobierz olej”..
 • Lorry driving from sunset

  Produkty Mobil Delvac™

  Mobil Delvac™ zaspokoi każdą potrzebę związaną ze smarowaniem silnika wysokoprężnego — od olejów po smary i płyny do chłodnic.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Row of trucks

  Oleje według producenta pojazdu

  Mobil Delvac™ uzyskał ponad 2000 dopuszczeń i aprobat od ponad 300 producentów pojazdów i urządzeń.

  Dowiedz się więcej