Oleje do samochodów dostawczych Citroen

Samochody dostawcze Citroen mogą czerpać korzyści z najwyższej jakości syntetycznych olejów Mobil Super™, które zostały opracowane w taki sposób, aby spełniać specyfikacje Citroen B712290. Do wszystkich pojazdów dostawczych Citroen oferujemy szeroką gamę godnych zaufania olejów Mobil Super

Mobil Super 3000 Formula P 5W-30 to niskopopiołowy, syntetyczny olej silnikowy posiadający aprobatę Citroen B712290, który zapewnia długą żywotność silnika, jego doskonałą ochronę przed zużyciem oraz zapobiega powstawaniu osadów i szlamu.

Mobil Super 3000 Formula P 5W-30 zapewnia doskonałe smarowanie silników wysokoprężnych i benzynowych pracujących w trudnych warunkach drogowych charakterystycznych dla jazdy miejskiej. Produkt ten jest rekomendowany przez ExxonMobil do silników europejskich eksploatowanych w szerokiej gamie samochodów dostawczych, włączając w to pojazdy Citroen.

W jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki stosowaniu Mobil Super?

W pełni syntetyczne oleje, takie jak Mobil Super, docierają do poszczególnych elementów silnika w samochodach Citroen łatwiej niż tradycyjne oleje mineralne, dzięki czemu silniki działają sprawniej. Mobil Super działa także szybciej, dzięki czemu silnik w krótszym czasie osiąga najwyższy poziom wydajności działania. Cechy te pozwalają ograniczyć spalanie w samochodach dostawczych, redukując tym samym wydatki na zakup oleju napędowego, oraz zmniejszają koszty związane z utrzymaniem i naprawami silnika.

W jaki sposób Mobil Super chroni silnik w pojazdach Citroen?

ExxonMobil zaleca olej Mobil Super 3000 Formula P 5W-30 do stosowania w standardowych lub okresowo trudnych warunkach drogowych, włączając w to jazdę miejską.

Mobil Super 3000 Formula P 5W-30 został stworzony z najwyższej jakości olejów bazowych i doskonale zrównoważonego pakietu dodatków uszlachetniających, aby zapewniać optymalną wydajność zarówno nowoczesnych, jak i starszych silników wysokoprężnych i benzynowych. Dzięki lepszej ochronie przed zużyciem i zwiększonej odporności na utlenianie olej ten pomaga wydłużyć żywotność i utrzymać sprawność systemów redukcji emisji spalin, takich jak filtry cząstek stałych (DPF) i katalizatory stosowane w pojazdach marki Citroen.

Jak dobrać odpowiedni olej do mojego samochodu Citroen?

Używanie odpowiedniego oleju w pojazdach dostawczych jest bardzo ważne, aby zapewnić przestrzeganie specyfikacji określonych przez firmę Citroen. Stosowanie właściwego produktu Mobil Super podczas rutynowych przeglądów serwisowych i zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu nie będzie miało wpływu na ważność gwarancji producenta, jakiej udziela Citroen. Aby uzyskać rekomendację, wyszukaj markę i model pojazdu w narzędziu doboru oleju „Mobil Super – dobierz olej”.

 • Lorry driving from sunset

  Produkty Mobil Delvac™

  Mobil Delvac™ zaspokoi każdą potrzebę związaną ze smarowaniem silnika wysokoprężnego — od olejów po smary i płyny do chłodnic.

  Dowiedz się więcej
 • Pouring oil

  Dlaczego warto wybrać olej syntetyczny?

  Silnik twojego pojazdu to skomplikowane urządzenie z setkami ruchomych części, które pracują w szerokim zakresie temperatur i są poddawane oddziaływaniu innych czynników wywołujących naprężenia.

  Dowiedz się więcej
 • Line of trucks parked

  Mobil Delvac™ – okiem eksperta

  Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają Mobil Delvac™, aby chronić silniki swoich pojazdów.

  Dowiedz się więcej
 • Row of trucks

  Oleje według producenta pojazdu

  Mobil Delvac™ uzyskał ponad 2000 dopuszczeń i aprobat od ponad 300 producentów pojazdów i urządzeń.

  Dowiedz się więcej